2726
عنوان

چه خوبه خانوم خودت باشی:)

274 بازدید | 32 پست

امروز سرویس اشپزخونه مو کامل کامل کردم:)

تقریبا الان دیگه همه چی دارم جدید خریدم 

منهای اون قدیمیا ک برده بودم خونه شوهر...

نمیتونم عکسشونو بزارم چون هم دیر اپلود میشه هم اینکه  امکان حذف تاپیک وجود نداره:)

خونه تا دو هفته دیگه میخوره بنامم و اجاره ش میدم 

و میز تلویزیون و بوفه مم میخرم😄

می مونه مبل ک واقعا مرددم الان ک تو خونه مامانمم بخرم یا نه!!

وقتی از اجاره خونه وسایلم کامل شه ..یا میرم تو خونه خودم...

یا یجاییی رو اجاره میکنم😎مجردی 

امروز ب مامانم غیر مستقیم گفتم تو فکر اینم ی جایی رو اجاره کنم بنده خدا چیز خاصی نگف:/

فقط گفت پول از کجا میاری،!!

البته ثانیه ای حرف عوض میکنه اصلااا اعتما بش نیست!!

وای بچه ها ست اشپزخونه مو کامل صورتی گرفتم 😍😍😍😍

ظرفای جینگول سرامیکی خریدم

تو خونه شوهرم زیادخوشحال نبودم ...

اخه وسایل و از خودم نمیدونستم ولی الان میدونم اینا هممممش مال خود خودمه😄💕

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غمم گرفت از پستت چرا?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جدا شدی ؟؟؟

دارم میشم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

مبارک باشه عزیزم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
غمم گرفت از پستت چرا?

دیگه بببلند شدن تدریجی از پس ی شکست بزرگه

انشاالله همیشه به خوشی

منم ارزومه شرایطت رو داشتم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706