1147
1341
عنوان

چه خوبه خانوم خودت باشی:)

249 بازدید | 32 پست

امروز سرویس اشپزخونه مو کامل کامل کردم:)

تقریبا الان دیگه همه چی دارم جدید خریدم 

منهای اون قدیمیا ک برده بودم خونه شوهر...

نمیتونم عکسشونو بزارم چون هم دیر اپلود میشه هم اینکه  امکان حذف تاپیک وجود نداره:)

خونه تا دو هفته دیگه میخوره بنامم و اجاره ش میدم 

و میز تلویزیون و بوفه مم میخرم😄

می مونه مبل ک واقعا مرددم الان ک تو خونه مامانمم بخرم یا نه!!

وقتی از اجاره خونه وسایلم کامل شه ..یا میرم تو خونه خودم...

یا یجاییی رو اجاره میکنم😎مجردی 

امروز ب مامانم غیر مستقیم گفتم تو فکر اینم ی جایی رو اجاره کنم بنده خدا چیز خاصی نگف:/

فقط گفت پول از کجا میاری،!!

البته ثانیه ای حرف عوض میکنه اصلااا اعتما بش نیست!!

وای بچه ها ست اشپزخونه مو کامل صورتی گرفتم 😍😍😍😍

ظرفای جینگول سرامیکی خریدم

تو خونه شوهرم زیادخوشحال نبودم ...

اخه وسایل و از خودم نمیدونستم ولی الان میدونم اینا هممممش مال خود خودمه😄💕

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

الحمدلله

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

جدا شدی ؟؟؟

دارم میشم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
1348

مبارک باشه عزیزم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
غمم گرفت از پستت چرا?

دیگه بببلند شدن تدریجی از پس ی شکست بزرگه

1288
تنها زندگی کنی نمیترسی

هر جام برم واسه خاب میام پیش مادرم

خیلی خوبه آفرین عزیزم

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
عاشق پيشي؟

اله

1331