2726
عنوان

🌲🌲کاج مطبق در اپارتمان🌲🌲

256 بازدید | 14 پست

دیشب مهمان داشتم برام لطف کردن کادو اوردن.میشه بگین چجوری باید ازش نگهداری کنم؟❤

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

هفته اي يه بار اب بده

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفته اي يه بار اب بده

نورش چی؟کجا بدارم؟جای پرتور که مستقیم نور بخوره یا جایی که غیر مستقیم نور بخوره؟

نورش چی؟کجا بدارم؟جای پرتور که مستقیم نور بخوره یا جایی که غیر مستقیم نور بخوره؟

من داخل خونه گذاشتم نور عيرمستقيم ميخوره 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

نگهداریش  کمی سخته‌ تو تابستون‌ دو بار در هفته‌ آب بده‌ بزار جلو  پنجره‌ نور خوبی باید بهش بخوره

رو برگ هاش هر روز یا ی روز در میون با آب اسپری کن‌ 

ویتامین هم هر چند وقت یه بار بهش بده‌ و سالی یه بار کودش رو عوض کن.  ویتامین هاش رو باید با آب قاطی کنی و هفته ای یه بار بهش‌ بدی از گل فروشی بگیر.

هر چند وقت یه بار هم گلدون رو بچرخون‌ نور ب تمام برگ هاش برسه وگرنه یه طرف برگ ها بیشتر رشد میکنه 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
نگهداریش  کمی سخته‌ تو تابستون‌ دو بار در هفته‌ آب بده‌ بزار جلو  پنجره‌ نور خوبی باید بهش ...

مرسی از توصیح کاملت دوست عزیز😍😍😍😍😍

در مورد کاج مطبق اطلاعی داری.؟

اره 

گیاه حساسیه 

نورمتوسط میخاد افتاب مستقیم نباشه جاش گرم نباشه ابدهی منظم باشه 

تابستون هفته ای دوبار ابدهیش و ی روز درمیون غبار پاشی میخاد 

زمستون ۱۵روز یبار ابدهی و غبارپاشی هفته ای یبار

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706