2726
عنوان

قهر

76 بازدید | 9 پست

من از دیشب شوهرم باهم دعوا کرده که چرا پسر بزرگم که داشته با پسر خالش فوتبال بازی میکردن رو گذاشتم خونه و اونام باهم حسابی دعوا کردن جلوی مامان و خواهرام و عروسمون حسابی دادو بی داد کرد تازه من پسر کوچیکم رو با خودم بردم بزرگم ۸ سالشه خیلی حالم گرفته 

عزیزم همیشه عصبی هست؟؟؟؟؟؟؟

منم دوست پسرم عصبیه من میترسم باهاش ازدواج کنم !

دودلم

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اصلا تعجب کردم از رفتارش

خب حتما از چیزی ناراحت بوده دلش پر بوده

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

خوب بچه ها دعوا میکنن باز آشتی میکنن سر بچه که نباید دعوا کرد ... خوب شما هم باید برای خودت وقت بزاری حق نداری ینی یه خرید بری واسه خودتو برگردی ... متقاعدش کن باهاش صحبت کن بگو منم واسه خودم وقت لازم دارم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
گفت چرا گذاشتی خونه خواهرت خودت رفتی خرید؟

خوب چون داشت بازی میکرد و اینکه خونه مامانم بود من خونه خودم شهرستان و خونه مامانم و مادرشوهرم مشهد هست از دیشبم بچه رو برداشته رفته خونه مامانش

زن بودن خیلی سخته همیشه باید ما همه چیز رو درک کنیم

دقیقا😥