2726
عنوان

کبودی بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3362 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کمبود ویتامین k رو واسه من تشخیص دادن

اتفاقا منم کمبود این ویتامینو دارم ..

شیر ده هم هستم .

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2728
چقد راحت تو دل بنده خدا رو خالی میکنی 😑😑😑😑

خودمم خوندم ک از علائم سرطانه ..

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
اتفاقا منم کمبود این ویتامینو دارم .. شیر ده هم هستم .

خانومی بدن من اندازه کف دست خود به خود کبود میشد اصلا درد هم نداشت،رفتم فوق تخصص خون،گفت ویتامین k رو کم دارم.قرص جویدنی خوردم بهتر شدم شکر خدا

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منم امروز اندازه ی یه لوبیا روی دستم کبودی میبینم ولی یادم نمیاد به کجا خورده 

اره منم همینطور تازه من وقتی جایی هم بخورم بندرت کبود میشه

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
درد هم داری؟من چندروزه میبینم کبودی ولی یادم نمیاد جایی خورده باشم

درد نمیدونم .

منم ی ماهه میبینم چن روزی ی بار کبود میشم .

خانومی بدن من اندازه کف دست خود به خود کبود میشد اصلا درد هم نداشت،رفتم فوق تخصص خون،گفت ویتامین k ر ...

کف دست؟؟؟من اندازع ی سکه شایدم کمتر

دلیل حالت تهوع همیشگی و کمی سرگیجه چیه.ببخشید استارتر 

بارداری😂😂😂

بچهامنم امپول انوکسی پارین میزنم بعد جراحی.مشکل خونی ندارم ولی چون تخمک زیادی داشتم اینو دادن بهم.بد رو‌دلم میزنم دیروز یادم نیست کجا زدم بد شب دیدم ی تیکه از دلم زرد مایل ب سبز شده نمیدونم چرا یکم ترسیدم

2706