1265
1273

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

عزیزم کمبود ویتامین k رو واسه من تشخیص دادن

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد...
1315

درد هم داری؟من چندروزه میبینم کبودی ولی یادم نمیاد جایی خورده باشم

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...

پلاکت خون پایین

حتما پیگیر شو

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1264
خونتون جن داره😑 منم یه جا خوندم ب من چ😵

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...
درد هم داری؟من چندروزه میبینم کبودی ولی یادم نمیاد جایی خورده باشم

منم امروز اندازه ی یه لوبیا روی دستم کبودی میبینم ولی یادم نمیاد به کجا خورده 

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .
1280