2726
عنوان

بچه ها نظرتون(لطفا بی احترامی نکنید)راجبه ازدواج با لبنانی ها چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 9162 بازدید | 124 پست
[QUOTE=94259832]بیچاره ایرانی ها پولشون کجا بود  والا تا جایی ک من دیدم پولدار عرب صد برابره تا ...

خانوم تاپیکو سیاسی نکن ودر راستایه سوال تاپیک نظر بدین

مردم ایران ماشمارو خیلی دوست داریم   خیییییلی  
پسرای ایرانی کلا زنای خارجی رو خوشبخت میکنن خواهر     سایه شون مستدام بر سرت

😂فداتشم عزیزم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوم تاپیکو سیاسی نکن ودر راستایه سوال تاپیک نظربدین

چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است  

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ولی در کل ازدواج با یه نفر که از نظر فرهنگی تفاووت دارید به شدت مشکله 

مامان من هنوز نتونسته با فرهنگ ایران خو بگیره 

وقتی مهمون میاد اصلا تعارفی که ایرانیا می کنن رو نمیکنه 

از نظر عاطفی ضعیف هستن 

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
ولی در کل ازدواج با یه نفر که از نظر فرهنگی تفاووت دارید به شدت مشکله  مامان من هنوز نتونسته ب ...

بخدا راس میگی یعنی هر نمی گن بفرما بفرما یا شایدم تروخدا قسمت میدم بفرمااااااااااااااا

بخدا راس میگی یعین هر نمی گن بفرما بفرما یا شایدم تروخدا قسمت میدم بفرمااااااااااااااا

😂😂

اگه عاشق نشدی بیخیالش شو

لبنانی ها ادمای بدی نیستن 

ایرانی ها هم همینطور 

ولی تفاوتا زیاده 

ولی در کل ازدواج با یه نفر که از نظر فرهنگی تفاووت دارید به شدت مشکله  مامان من هنوز نتونسته ب ...

میگم ماجرای زن دوستیشون راسته 

به علاوه ماجرای چند زن داشتنشون

2706