2726
عنوان

عشقم بعد از خواستگای منو نخواست! گفت دوست باشیم منم گفتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 39 پست
خب من عاشقشم نمیتونی راحت کنارش بذارم  خب نمیشه نمیشه    

چرا نتونی؟؟؟ اگ خودت بخوای میتونی عشق ی طرفه دردسر

باباطاهر میگه ک

چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی
که یکسر مهربانی دردسر بی
اگر مجنون دل شوریده‌ای داشت
دل لیلی از آن شوریده تر بی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE= 94259854 ]خب من عاشقشم نمیتونی راحت کنارش بذارم  خب نمیشه نمیشه    [/QUOTE] ...

موافقم ، استارتر یکم توضیح بده تیک عصبی رو خودت گفتی پیش خانوادش یا متوجه شدن؟؟اختلاف طبقاتی ینی چقد؟؟؟

وقتی انقد خانوادش و خودش ت مرحله خواستگاری با دوسال دوس بودن نمیخوانت ت زندگی هم همینجور خواهد بود و همش سرکوفت میخوری

2728
دوست مجازی بودن هم بهانه است کم کم از همونم دور میشه خودت کات کن بیکاری ها

من بهش گفتم برام مهم نیست با کی چت میکنه کجاست

ولی اون گفت ولی برای من مهمه تو فقط با من دوست باشی

گفتم روی دوستتم غیرت داری فکر کردم فقط همسرت؟گفت اره روی دوستممم غیرت دارم!

گفتم من همینم پس نمیتونی قبول کنی برو  ،مدت زیادی اف شد بعد گفت خیلی خوب ولی خیلی اف شد میدونم ناراحت شد

عزیزم وقتی تورو نمیتواد نمیتونی بروز نگهش داری کم کم ایشون همون مجازی ام کات میکنه و شما میمونی و عمر افسردگی و اه حسرت 

عزیزم بدار بره میگذره برات مث همه اتفاقایی ک تو زندگیت گذشت اینم میگذره فک کن چن سال پیش دغدعه ات چی بوده؟؟الان اون مسئله برات اهمیتی داره ایا؟خب اینم مث همونه زمان ک بگذره همچی برات ساده میشه🙂

منم دو سال باهاش دوست بودم واقعا ازش خیلی ناراحت شدم اخه گفت اگرررر من بخوام خونوادم کاره ای نیستند ...

اینا همش بهونس ک انلاین بودی داره دبه میکنه 

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤
موافقم ، استارتر یکم توضیح بده تیک عصبی رو خودت گفتی پیش خانوادش یا متوجه شدن؟؟اختلاف طبقاتی ینی چقد ...

تیک عصبی یعنی اینکه وسواس فکری دارم خب چون منزوی بودم خودشم گفت از خونه بزن بیرون همش گفت ولی خب من ادم افسرده ایم تو زندگی خیلی از پدر و مادرم ضربه خوردم

و اختلاف طبقاتی ما تو روستاییم اونا تهران ولی ماشنی بابای من با بابای اون یکی!هر دو پژو

فقط خب روستا مثلا در حیاط با در اپارتمان تهرانی ها فرق داره دیگه! ولی خیلیم بد نبود

ولی خودش گفت باشه برام مهم نیست می مونم

وقتی اومده خواستگاری نمیخوادت یه خورده ادم عزت نفس و غرور داشته باشه بد نیست

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤
2706