2726
عنوان

دعا کنید امشب بگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم تو دوران نامزدی به مامانش چرا فحش دادی خیلی کارت دوراز ادب بوده

میدونم.بابا من خیلی حساسم روش خخخخیلی. جونم به جونش بسته س.انقققدر حساسم یکم احساس میکنم بهم توجه نکرده میخواد جونم در بیاد انقدری عصبی میشم فقط زر میزنم. دیگه هیچی نمیخوام بگم. از طرفی ام نامزد من اصلا تحمل حتی گلایه ی کوچیک نداره. اصلا نمیخوام یه گلایه کوچیکم بکنم. 

میدونم.بابا من خیلی حساسم روش خخخخیلی. جونم به جونش بسته س.انقققدر حساسم یکم احساس میکنم بهم توجه نک ...

حساسیت زیاد رو بذار کنار باور کن خواهرانه بهت میگم ...بعدا خودت اذیت میشی و پشیمون...کتاب زنان زیرک رو پی دی افش رو دانلود کن بخون میفهمی چرا میگم😶

خدایا شکرت❤
2728
دستت درد نکنه

ولی جدی بخونش🙃الان اول کارین خیلی جفتتون ذوق دارین به مرور دست خودته که بارفتارت نحوه زندگیت رو رقم بزنی ‌‌‌...خیلی کمک میکنه من یکی از دوستان همینجا توی تاپیک خودم معرفی کرد بهم اگه تو نت بگردی رایگانش هم میتونی دانلود کنی..‌ولی خیلی خوبه...

خوشبخت باشین😙😙

خدایا شکرت❤

هزاران بار گفتم باز هم میگم. بین زن و شوخر دعوا میشه همیشه میشه اما هیچوقت پای خانواده هارو وسط نکشونید حتی اگه مقصر اونها بودن. شما هم فعلا بهش گیر نده که هی بیام بیام بیام. بزار اروم بشه بعد خودش میگه بیا.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خداکنه مشکلت حل بشه گلم

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤

مامانش زن بدی؟؟؟؟

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤
مامانش زن بدی؟؟؟؟

نه خنثی س. بهماانش ربطی نداشت اصلا که برگشت گفت فلان کار اگر نکردم تخم بابام نیستم منم برگشتم گفتم نیستی حرومزاده ای اگر نبودی با من این کارو نمیکردی 😐😑😢 وااای آتیش گرفت یعنی حرفایی زد پام به زمین چسبید تازه گفت شانس اوردی پیشم نبودی وگرنه جفت دستاتو میشکوندم میخوای امتحان کن اومدی پیشم بگو

هزاران بار گفتم باز هم میگم. بین زن و شوخر دعوا میشه همیشه میشه اما هیچوقت پای خانواده هارو وسط نکشو ...

گفت کار دارم خیلی زیاد نمیتونم کنسل کنم. الکی نگفت بیچاره تازه نیم ساعته رسیده خونشون. اشکال نداره.خودش عاقله حتما زود واسم یه تایمی میزاره

2706