2726
عنوان

دعا کنید امشب بگه...

728 بازدید | 49 پست

با نامزدم یه دعواااای شدید سه روز پیش داشتم که مقصر ۱۰۰ درصد من بودم همون روزم آشتی کردیم. قبل دعوا قرار بود فرداش برم پیشش که بعد از آشتی گفتم فردا بیام گفت اصصصصلا.باید از یادم بره و اینا.خودشو لوس نمیکنه ها به مادرش فحش دادم البته از خجالتم حسابی در اومد ولی به هرحال مقصر من بودم.حالا دوباره گفتم فردا بیام میگه معلوم نیست شاید کار داشته باشم آخرشب بهت اطلاع میدم. اگر برم پیشش حداقل نصف راهو رفتم و اوضاع خیلی بهتر میشه. دعا کنید بگه شب برم پیشش دلم پُکید بخدا. دلتنگی از یه طرف دعوای شدید از یه طرف. پیر شدم تو این ۳ روز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول سعی کن بتونی جلو زبونتو بگیری

این سری حل شه سری بعد ب این راحتیا نی

احترام بزار ک احترام ببینی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

مگه آشتی نکردین؟ پس چرا داره ناز میکنه؟ 

من تجربم توقهر و ناز کشیدن خرابه ازاول سرهرچی ناز کشیدم بدعادت شد الانم قهریم دیگه نه کوتاه اومدم نه ناز کشیدم که این عادت از زندگیم بره بیرون

خدایا شکرت❤
اول سعی کن بتونی جلو زبونتو بگیری این سری حل شه سری بعد ب این راحتیا نی احترام بزار ک احترام ببینی

اخ اخ دقیقا. من دیگه غلط بکنم.بخدا فقط میخوام هیچی نگم و خانوم بشینم سرجام. بدبخت ۵ ماهه داره تحمل میکنه همه ش دعوا میکنم. خیلی دوستش دارم خیلی حساسم بهش که میخوام ترک کنم و مطمعنم میتونم. اصلا هیچی نمیخوام بهش بگم هیچیه هیچی. اینجوری خیلی بهتره

بعضی حرفها  مثل خنجر می مونه 

اجازه بدید  آروم شن 

تصور نکنید الان برید کنارشون  میتونید تمام  کاری رو ک کردید ، جبران کنید و همه چیز ب روال سابق برمیگرده !!

اینو گفتم  ک حواس تون ب حرف زدن هاتون باشه  شاید  دیگه تکرارش نکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
مگه آشتی نکردین؟ پس چرا داره ناز میکنه؟  من تجربم توقهر و ناز کشیدن خرابه ازاول سرهرچی ناز کشی ...

منم اصصصلا موقع قهر آشتی نمیکنم ولی این سری بابا خخخیلی حرف بدی زدم . خودمم حالم از حرفم بهم میخوره. باید میرفتم سمتش وگرنه همه چی تموم بود و کالا هم حق داشت

اخ اخ دقیقا. من دیگه غلط بکنم.بخدا فقط میخوام هیچی نگم و خانوم بشینم سرجام. بدبخت ۵ ماهه داره تحمل م ...

اره همینطوره

اگ سرد شه راه برگشتی نیست

بیشتر حواستو جم کن

همچی با معذرت خواهی حل نمیشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
منم اصصصلا موقع قهر آشتی نمیکنم ولی این سری بابا خخخیلی حرف بدی زدم . خودمم حالم از حرفم بهم میخوره. ...

خب اگه میتونی یه شاخه گل چیزی بخر خودت برو پیشش اصلا ازش نپرس یهویی برو ...به حرفاتم دقت کن گلم☺

خدایا شکرت❤
بعضی حرفها  مثل خنجر می مونه  اجازه بدید  آروم شن  تصور نکنید الان برید کنارشو ...

عممممرا دیگه واااقعا عمرا. بابا نامزد من خخخیلی جدی و بداخلاقه. به دور از جون گ.وه خوردن افتادم. تازه گفتم پیشم بودی جفت دستاتو میشکوندم. حرف خیلی بدی زدم

2706