2703
2553
عنوان

دلم به حال خودم میسوزه...

136 بازدید | 11 پست

دلم به حال خودم میسوزه بحال مردم کشورم میسوزه دلم بحال اون مردمی که شهید دادن خون دل خوردن ولی خودشونو فقط باامید به اینده روشنی که در انتظارشونه دلداری دادن ،میسوزه.  دلم بحال ایران میسوزه .کی تموم میشه این وضع ... کی این پولا تموم میشن ک این زالوصفتادست از سرمردم بردارن و ازاین کشور برن و اونوقت بمونن مردم و ایران غارت شده ای که چیزی ازش نمونده و..... اینده ای که معلوم نیست چی در ارنتظارمونه....‌. 😞

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعیته٬خیلی اوضاع خرابتر از اون چیزیه که فکرشو کرد ،ماها به بن بست رسیدیم،اینجا آخر خطه

دقیقا اوضاع خرابتر از اون چیزیه که بشه به درست کردنش فکر کرد ،واسه همینه همشون دارن جمع میکنن میرن 

2720
2714
طلاق و آسیب های اجتماعی و خودکشیو فقر

مردم شهید دادن انقلاب کردن به هوای اسلام به هوای نماز به هوای شجره طیبه ،هه کوووو اسلام ،کدوم جوونیه ک دیگه به اسلام کششی داشته باشه ،هم دینمونو ازمون گرفتن هم دنیا رو به کاممون زهرمار کردن . کاش هیچوقت انقلاب نمیشد کاش انقدر خون ریخته نمیشد .چی به مردم رسید وضع مردم چه تغییری کرد ؟غیر ازاینکه جیب اغازاده ها پر و پرتر شد