2726

خدا سرنوشت قومی را تغییر نمیده مگرینکه خودشون بخوان

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هنوز جدا نشدی؟😮 فک کنم قبل عید بود داشتی داستان زندگیتو می گفتی

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

عزیزم تاپیکتو خوندم خودم روانشناسی خوندم مناسفانه همسر شما به رابطه برده داری و سادیسم پیشرفته دچاره وضعیتش وخیمه و اینها انقدر در مغزش نفوذ کرده که شما جای ۱۰سال زندگی مدت بیشتری نیاز داری تا درستش کنی اولا ۲سال از رابطه شما گذشته مطمئنا با این طرز افکار و مریضی خواسته هاش و اینکه فاعل دیگه ای در رابطه بیاد عملی میکنه چه بسا برای خواهرای شما مزاحمت ایجاد کنه و چه معلوم که تا الان نکرده و خواهرا بخاطر شما سکوت کردن ولی چیزی که مشخصه شما از پس زندگی با ایشون بر نمیاید ایشون فیلم های نا مناسب داستان های تخیلی زیاد خوندن و دیدن چیزی که ریشه داره حل نمیشه به زودی بله مشاوره ها بسیار کار کشته بودن و شمارو راهنمایی کردن ما به این افراد میگیم عیوب تثبیتی که شاید تا پایان عمر لذتش باعث شه ترک نشه و اگرم ترک شه حتما دنبال مفعولی به غیر از شماست که از اون طریق امیال ارضا بشه تصمیم خیلی عالی گرفتید و زندگی به شما بعد این لبخند خواهد زد

اینکه مردم چی میگن اصلا مهم نیست چون مردم مثل شما یک شب ببخشید برده بودن ناخواسته رو‌تجربه نکردن حتی اگه طلاق دوم هست باز هم مهم نیست در آخر شما هستید که باید فرصت بدید برای زیستنی شایسته پس تصمیم بگیرید و استوار به سمت آینده ای بهتر برید اگر طلاق بد و زشت بود خیلی ها قبولش ندارن ولی راه نجات برای امثال شماست موفق باشید

ممنون از شما خیلی آروم شدم 

خواهش میکنم اگر ارزش خودمونو بفهمیم همه برامون تصمیم نمیگیرن همین خانوما که میگن تحمل کن خودشون یک لحظه نمیتونن جاتون باشن من بخاطر شک های الکی همسرم داشتم جدا میشدم شاید اینجا میزدم تاپیک میگفتن وای تو چقدر راحت طلبی طبیعیه فلانه ولی آیا یک زن پاکدامن لایق اینهمه توهین هست ولی کاری کردم‌که الان دارم با آرامش دور از تنش زندگی میکنم در جایی که باید همسرم تنها میموند تنهاش گذاشتم قدر بدونه زندگی آرومشو دخترمو با خودش میبرد شیفت تو بیمارستان کسی باور نمیکرد از یک دکتر این حرکات بر بیاد و همه بهش گفتن هیوا زن سازگاریه چیکار کردی تو و همین سرکوفت ها باعث شد ترک‌کنه رفتار زشتشو و برگردم به آرامش گاهی رفتن و دور شدن تنها گزینست و باید بدونی هرکس لایق شما نیست و با از دست دادن شما خودشونو ضایع کردن و شما همچنان قوی ادامه میدی ما زن بودنو اشتباه تفسیر کردیم منع نمیکنم ولی لایق زن ایرانی کتک تحقیر خیانت نیست 

خواهش میکنم اگر ارزش خودمونو بفهمیم همه برامون تصمیم نمیگیرن همین خانوما که میگن تحمل کن خودشون یک ل ...

ممنون باه درست میگین انشالا که کسی براش مصیبت پیش نیاد

خواهش میکنم اگر ارزش خودمونو بفهمیم همه برامون تصمیم نمیگیرن همین خانوما که میگن تحمل کن خودشون یک ل ...

عزیزم سلام چون شما روانشناسی خوندید خواستم بدونم در مورد اختلال شخصیت مرزی اطلاع دارید 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏