1147
1273

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

سلام 

اصلا از طلاق نترسید و به فکر آینده خودتون باشید 

شما میتونید با تلاش زیاد آینده خودتون رو بسازین 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
1291

طلاق اگر بد بود خدا قرارش نمیداد

گاهی لازمه 

رهاییه 

زندگی جدیده

شروع دوبارست 😊

خدایا بخاطر همه سختیها و تلخیها ممنونم که منو به این حد از کمال رسوندن  خدایا تویی همه کس من ⭐
1315

اگه همه ی راه هارو رفتیو بجز طلاق چاره ای برات نمونده نترس و محکم باش

حست طبیعیه استرسو ترس از آینده داری

💙هرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️🧡💗دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن

اتفاقا گاهی طلاق حس خوبیه 

طلاق بهتر از زندگی ای هستش ک آدم و داغون میکنه 

ابراز علاقه مردان به معشوقه هاشو درطول تاریخ:مردان دهه پنجاهی:شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مسته تو😍مردان دهه شصتی:دنیا دیگه مثل تو نداره،نداره نه نمیتونه بیاره😘مردان دهه هفتادی:دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت😓😂   مردان دهه هشتادی:(بوووووووووق)😂😐خودشم بوقه کامیون 😲😕😂از دهه نودیا هم ک فعلا اطلاعات دقیق در دست ندارم 😁  نکته اول👈 پنج دیقه اس عضو شدی بمن درخواست دوستی میدی ؟�😕😐 😐😐😐😐بقول نیلای برو ب عمت در خواست دوستی بده 😒      نکته۲👈  بیخودی هم  بمن توهین نکن اگ دعوادوس داری برو پشت سایت بیام😈🔪⛏🗡نگانکین انقد مسخره بازی و شیطنت دارم به موقعش خیلی شیک و مجلسی *برخوردی فراتر از جدیّت*😂دارم ...خلاصه بمن نخور لب پر میشی ،لب تر کنم پر پر میشی😎نکته۳👈 امضامم بخودم مربوطه 😊

انشاالله هر چی خیر و صلاح تون  پیش بیاد

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بخدا برو خداروشکر کن

دخترخاله بیچاره من ظهر اومد خونمون شرایط طلاق نداره شوهرش خیلی بده طوری زده بودش بدنش سیاه و کبود بود روگلوش جای انگشت بود 

مرتیکه بی شرف بی همه چیز

براش دعا کنین همش دارم براش گریه میکنم

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
1226

خدا سرنوشت قومی را تغییر نمیده مگرینکه خودشون بخوان

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

تو هنوز جدا نشدی؟😮 فک کنم قبل عید بود داشتی داستان زندگیتو می گفتی

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

طلاق زمانی خوبه که دیگه هیچ راهی باقی نمونده باشه.در هر صورت دیگه اتفاق افتاده و امیدواریم آینده روشنی پیش رو داشته باشی.

خدایا حلالم کن،همسرم حلالم کن.عاشقتونم❤❤
1331