2733
2734
عنوان

نظرتون راجب این طرز تفکر چیه؟

130 بازدید | 15 پست

بچه ها من پست اول ماجرارو تعریف می کنم خودم هیچ کامنتی رو این ادمی که اینطور فکر می کرده نمی دم. میخوام بدونم نظرم چقد متفاوته باهاتون

عاقا چند روز پیش یه پسره با ماشین دنبالم کرده بود. من پیاده بودم و اون همینطور اسه اسه کنارم راه میومد و هی شماره می خواست ول کنم نبود. نزدیک ده دقیقه بود. تا اینکه یه جا من پیچیدم تو کوچه اون اشتباهی کوچه رو رد کرد. رفتم تو کوچه فکر کردم رفته...ولی دیدم دور زده داره نزدیکم میشه. سر کوچه بود. ماشینشو دیدم تا اینکه دوییدم تو یه ساختمون پزشکی که فک کنه رفتم. بعد ی کمم اومدم بیرون ینی ده دقیقه یه ربعی گذشت نبود.

حالا واسه دوستم داشتم تعریف می کردم. ازدواج کرده. و همش می گفت وااای چه خوب. چه حس خوبی یکی کنارت راه بیاد. خیلی حس قشنگیه

حالا کامنتتون به اینکه این اتفاق حس خوبی داره چیه؟ و کلا نظرتون درمورد ادمی که اینطور فکر می کنه به نظرتون شخصیتش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مصداق واقعی مزاحمته

هر خانمی ازینکه مردی که مناسب و برازنده اش هست بهش توجه کنه و نازشو بکشه لذت میبره ولی یک مزاحم خیابونی بی شخصیت که کاملا معلومه دنبال چیه و رفتارش باعث آبروریزی و اعصاب خوردیه چه جذابیتی داره

منم یبار همچین اتفاقی برام پیش اومده بود دوران مجردی جوری کلافم کرده بودن که کم مونده بود گریه کنم دو نفر بودن تو ماشین دیگه با بغض ایستاده بودم ایستگاه اتوبوس از اونور نگو یه گشت داره نگا میکنه اینا که دوباره دور زدن اومدن سریع ترمز کردن جلوشون یکیشون ازم پرسید خانم اینا براتون مزاحمت ایجاد کردن؟ اقا من بغضم ترکید اینجوری با گریه گفتم اره😢 اون دو تا کریه هم ماشینو ول کردن هرکدوم یه طرف دویدن ماشینشونم پلیس برد

تظاهر میکنم به زندگی کردن

شخصیتش دختربازیه.حداقل و در بهترین حالت شما صدمین دختری هستی که دنبالش راه افتاده.. از این مردا هیز بدم میاد راستی در شبم تعداد شون زیاد میشه ..

لطفا لایک نکنین مرسی💝
دوستتو که لااقل هر وقت ازدواج کردی، بذار کنار حس خوبیم نداره، من مضطرب میشم

دختر خوبیه...ولی یه مشکلایی هم از ناحیه همسر داره. سعی می کنم هیچوقت کسیو قضاوت نکنم اما یه وقتایی یه چیزایی میگه تو فکر فرو میرم. اخه ادم فقط صرف لاس زدنم بخواد با یکی باشه با یه به دردیش میمونه. اونم من که واسه همین روابط تصمیم گرفتم از این به بعد فقط با یکی باشم که ارزششو داشته باشه. حال چرا بعد ازدواج بزرامش کنار؟

2706