1147
1341
عنوان

عكس حلقه ازداجتونو بزارید

773 بازدید | 39 پست

بزارید ببینیم كیف كنیم خودمم اخر میزارم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

چرا آخر همین الان بزار

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

اتفاقا خودتون باید اول بذارید ک همه تشویق شن😁 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1348
1226

كیقیت این گوشی خوب نیست با گوشی خودم بعد میزارم حلقه مال شوهرم انگشتر برا منه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
اتفاقا خودتون باید اول بذارید ک همه تشویق شن😁 

گذاشتم

گذاشتم

خوووووشبخت شید الهی 😃🌹

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
خیلی نازه

خیلی ممنون

حلقه ازدواجمو اول زندگی فروختم،بعدش یک رینگ خریدم که اونو هم گم کردم،دیگه اینو خریدم☺

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود
1335