2733
2739
عنوان

حساسیت و سرفه دارم. میتونم لواشک و تخمه بخورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 23 پست
نمیدونم! هوا دچار گرد و غبار و در محدوده خطر بود که من اینجوری شدم

اخ فقط در معرض الرژنت قرار نگیر که مثل من بد تر میشی نه درمان داره نه مریضیه اطرافیانم درک نمیکنن منو اسفند و دود اتیش بدتر کرد

خدایا نجاتم بده از غول زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من هر دکتری بگی رفتم دکتر اسم و الرژی رفتم کلی اسپری داد که اسپری همشون کورتون دارن خیلی ضرر ...

منم دکتر رفتم درمان قطعی نداره اصلا فایده نداره میترسم اسم بگیرم یا اخر از نفس تنگی حاصل سرفه خفه شم

2728
منم دکتر رفتم درمان قطعی نداره اصلا فایده نداره میترسم اسم بگیرم یا اخر از نفس تنگی حاصل سرفه خفه شم

ببین برا من اوایل فقط سرفه بود الان ی مدته خلط هم اضافه شده اصلا اعصابمو خورد کرده ینی بعضی شبا فکر میکنم این خلطا نمیزارن نفس بکشمو خفم میکنن بازم برو دنبالش ک مثله من نشی

کرد هستم یه کرد باغیرت❤
ببین برا من اوایل فقط سرفه بود الان ی مدته خلط هم اضافه شده اصلا اعصابمو خورد کرده ینی بعضی شبا فکر ...

منم دارم گاهی تو خاب دست و پا میزنم هیچ وقت گلوم صاف نیست😑😣

گیلاس میتونم بخورم؟

اره .توت فرنگی طالبی خربزه کمبزه کره بادام زمینی اویشن گوجه بادمجان تخممرغ کیوی.اینا الرژی زا هستن دکتر ب من گفت نخور

منم دارم گاهی تو خاب دست و پا میزنم هیچ وقت گلوم صاف نیست😑😣

یبار برو دکتر گوش حلق بینی شاید تو بینی مشکل داریم و ترشحات بینیمونه که میریزه پشت حلقمون و باعث میشه و خلط جم بشه و سرفه کنیم من که شنبه میرم

کرد هستم یه کرد باغیرت❤
2738
یبار برو دکتر گوش حلق بینی شاید تو بینی مشکل داریم و ترشحات بینیمونه که میریزه پشت حلقمون و باعث میش ...

یه مقدار ناچیز انحراف بینی دارم که باعث رینتیت الرژی شده باید عمل شه که کار من نیست😣