2733
2739
عنوان

ترسناک ترین خوابی که دیدی چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 127 پست

وقتایی ک تو خواب میخوام جیغ بزنم  ولی صدام جوهر نداره  خیلی عذاب میکشم ... هم توی خواب  ، هم وقتی بیدار میشم

یا وقتایی  ک از ارتفاع دارم میوفتم ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خواب دیدم باکسی رفتیم دم درجهنم ببینیم چجوری 

زجر میکشن داشتیم سیب میخوردیم نگاه میکردیم چقدرم زجر میکشیدن جیغ وداد بعضی هاشونم سرشوشونو داشتن 

میزدن بعدم رفتیم کلید دره بهشتو گرفتیم رفتیم تو اصلا یه جوری بود خوابم 😐

2738

من ترسناک ترین خوابم چندتاست 

اما همش تویه مضمون

این که خونه مادر شوهرم بودیم همه بودن منو یه نفر که نمیدیدم داشت اذیتم میکرد و استخون زانومو داشت جا به جا میکرد توخوابم شلوارمو دادم بالا شوهرم میدید 

همش فریاد میزدم بسم اله اما فایده نداشت توخواب میگفتم پس چرا از بسم اله نمیترسه؟؟ کل ائمه رو صدازدم به اما حسین که قسمش دادم کل دردام رفت واییی از خواب که بیدار شدم تاچند روز همون نقطه از پام بشدت درد میکرد

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
وای من یه مدت همش این خوابو میدیدم

تازه تو خواب بیت رهبری هم رو به روی خونه ما بود😂 رفتیم اونجا پناه بگیریم اونجا بدتر بود😂😂

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
با قاشق اخه؟    

آره آخه میگفتن داعشیا همیشه یه قاشق تو جیبشونه مردن برن با پیامبر غذا بخورن 

منم دیدم با همون قاشق افتاده بودن دنبالم منم فرار میکردم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706