2733
2739
عنوان

تو تاپیک جهیزیه تعجب کردم😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂😂😂😂خرج جشن عقد و حنابندون هم پای داماده حتی فامیلای عروس و دعوت کنه هزینه اشو داماد باید بد ...

ولی ظلمه بنظرم اینجوری . هیچیش شبیه زندگی مشترک نیس

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2738
خیییلی سخته که داماد فقط تشریف میاره

داماد هم عروسی خوب میگیره و خونه میخره.هرچند ما اصلا راضی نبودیم که همسرم چیزی بخره ولی خودش یه روز بدون گفتن به ما رفته بود یخچال و گاز و لباسشویی خریده بود و برده بود گذاشته بود خونه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
وااا خانواده داماد آدم نیستن آیا؟ 

اره درسته اما فردا دختر بچه دار بشه سیسمونی هم دخترمیبره اون به اون در اما خوب داماد خودش جهاز میخره شتید ازپدرکمک بگیره اما اگر دختر بگیره باید پدر عروس همه اش تو فشار باشه

گذشتن از تو آسون نیس....
ما هم تبریزیم جهیزیه رو کامل وتمام میدیم،تازه بخشی از هزینه تالار رو خانواده عروس میدن!واسه همین میگ ...

دخترامونم همه سفید و خوشگلن 😍😁

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

عزیزم مشهدیا پنج تا تیکه بزرگ مثل یخچال، ماشین لباسشویی،فرش تلوزیون گاز پای دوماده بقیه جهاز پای عروس با همه اینا بازم جهزیه واقعا سنگین درمیاد یه جهزیه متوسط نزدیک دویست تومن اب میخوره برا خاتواده عروس طفلکیا

خدایا امیدم فقط به خودته
2706