2733
2739
عنوان

بچه ها یعنی من آسم گرفتم؟

6406 بازدید | 20 پست

گاهی اوقات بشدت سرفه میکنم جوری که اصلا نمیتونم نفس بکشم آنتی بیوتیک هم بی تاثیره دکتر بهم داروهای ضد آلرژی و اسپری تنفسی داده اونا یکمی بهترم میکنه نکنه هیچوقت از بین نره😭😭😭😭

کسی اینجوری شده تاحالا؟

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو زیر نظر یه دکتر ریه یه اسپری درمانی میده بعد از چندوقت ان شاء الله خوب میشی منم اینطور بودم الان ...

ممنونم عزیزم اتفاقا اسپری داده بهم و خیلی بهترم میکنه.ببخشید شما سرفه هاتون خشک بود یا خلطی بخاطر عفونت اینجوری شده بود؟

سلام 

من یه مدت ریه هام خیلی اذیت میکرد 

خس خس و سرفه و...هرچه دکتر رفتم نتیجه آنچنانی ندیدم رفتم طب اسلامی دارو داد خوب شدم اسم داروش کاشِم بود.

خواستی بزن نت عکسش رو میاره

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
ممنونم عزیزم اتفاقا اسپری داده بهم و خیلی بهترم میکنه.ببخشید شما سرفه هاتون خشک بود یا خلطی بخاطر عف ...

اگه منظورتون اسپری ابی هاست درمانی نیستن

نه خشک نبود ببخشید یه چیزی مثل عفونت بود ولی شفاف 

تیکر تولد خودمه
2738
اگه منظورتون اسپری ابی هاست درمانی نیستن نه خشک نبود ببخشید یه چیزی مثل عفونت بود ولی شفاف 

آره منم همینجورم😔😔😔

میشه داروهاتو اونا که یادت هست بهم بگی تا دفعه بعد به دکترم پیشنهاد بدم بنویسه

فدات حتما عزیزم ممنونم😍

خواهش میکنم امیدوارم زود سلامتیت رو بدست بیاری

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
آره منم همینجورم😔😔😔 میشه داروهاتو اونا که یادت هست بهم بگی تا دفعه بعد به دکترم پیشنهاد بدم بنوی ...

جلد قرص هارو ندارم و متاسفانه اسمشون یادم نیست ولی اسپری symbicort  بود

میگم شما نوار ریه گرفتید؟ چون من با اون تشخیص داد دکترم که آسم بعد هر دفعه که میرفتم نسبت به نوارم داروهارو کم و زیاد میکرد

تیکر تولد خودمه
جلد قرص هارو ندارم و متاسفانه اسمشون یادم نیست ولی اسپری symbicort  بود میگم شما نوار ریه گرفت ...

نه نوار نگرفته امیدوارم فقط آلرژی باشه با این نوار مشخص گیشه چیه؟

بله من پیارسال تابستون اینجوری شدم و 3 ماه سرفه میکردم در حدی ک نفسم بند میرفت و خون بالا میوردم و کلا بعد از سرفه هام استفراغ میکردم

ولی الان خوب خوبم 😊 دوره داره دوره اش باید بگذره منم هزار تا قرص و آمپول و فلان فلان استفاده کردم ولی جواب نداد

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼
2706