2726
عنوان

سلام..چ جوری خونه دار بشم.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 40 پست
انشالله منم بشم..برام دعا کنین

انشالله. توکل فقط به خدا 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شنیدم نفری60میلیون وام مسکن میدن 

شنیدن کی بود مانند دیدن حتما۴ درصد😄

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
سلام تو بانک مسکن وام بردارید . ولی باید مصلا ۴۰ ملیون بخابونی یه سال سال بعد دو برابر یعنی ۸۰ تومن ...

40 میلیون میخوابونی سال بعدش بهت 80 وام میدن فقط مشکل اینه تو این یکسال خونه دوبرابر میشه. 😕😕 

40 میلیون میخوابونی سال بعدش بهت 80 وام میدن فقط مشکل اینه تو این یکسال خونه دوبرابر میشه. 😕😕  ...

اره دقیقا 😂 ما میدوییم خونه میدو

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
ببخشید ی سوال.. مثلا اگه بخوام ۲۰۰ وام بگیرم باید حدود ۲۴۰ تا پس بدم یا ن؟ 

بیشتررر

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
ی مقدارپول جور کنید برید ی خونه بخرید ک وام داشته باشه و همون موقع بدیدش رهن مثلن ی خونه ۳۰۰ تومنی ۵ ...

اینجوری کل سرممایمون میره با کلی قسط..اونوقت خودمون کجا بشینیم؟ شدنی نیس.. خونه ۳۰۰ تومنه وامش نهایت ۸۰ تومنهخودمونم نهایت ۵۰ داریم اگه بدیمش رهن خودمون جا نداریم اونوقت

2706