2726
عنوان

سلام..چ جوری خونه دار بشم.؟

707 بازدید | 40 پست

سلام..خانما من چند وقته دوتا موضوع بدجوری ذهنم و درگیر کردن.. یکی بچه داری ک واقعا برام سخته یکی هم مستاجر. ما ۵ ساله عروسی کردیم هیچی نداشتیم دوتا نون دانشجو بودیم هیچی هیچی فقط وام ازدواجمان ک اون زمان ۱۰ تومن بود باهاش خونه اجاره کردیم و وسیله خریدیم هر دومون کار کردیم الان خداروشکر حقوق شوهرم بالا رفته... الحمدلله شده ماهی ۷ تومن تقریبا.. سه برابر..قبلا شوهرم همش پس انداز می کرد و از روش خونه خریدن بود ولی الان ن.. میگه خونه ها گرونن..راهنماییم کنین.‌اطلاعی درمورد وامها دارین؟ اونایی ک خونه خریدن.‌ توی منطقه ای ک ما هستیم ی آپارتمان تمیز ۸۰ متری ۳۰۰ تومنه..تورو خدا اونایی ک وام دارن بگن چ جوریه.. چ وامی خوبه؟ من اطلاعی ندارم

خیلی خوبه حقوق شوهرتون ی وام گنده بگیرید ی خونه بخرید راحت شید 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغل شوهرتون چیه؟  

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2728

سلام تو بانک مسکن وام بردارید . ولی باید مصلا ۴۰ ملیون بخابونی یه سال سال بعد دو برابر یعنی ۸۰ تومن میده فکر کنم با خود پول . باید بری بپرسی بیشتر هم میتونی بزاری کمتر هم . 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

یه ایه بهت میگم معجزه میگه برل خونه دارشدن. 

بعد از نمازات ۷۰بار بگو رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین. ینی خدایا به من خانه خوبی عطا کن که تو بهترین خانه دهنده ای. 

من خودم باهمین ذکر خونه دارشدم 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

من اینو از نی نی سایت یادگرفتم بعدشم خونه دارشدم 

هفتاد تا نماز دورکعتی امام جواد هر رکعت ی حمد وهفتادتا توحید بعد نماز صدتا یاجوادالایمه

ی ختم قران ب نیت امام جواد

هرروز هر چقدر تونستی

من اینو از نی نی سایت یادگرفتم بعدشم خونه دارشدم  هفتاد تا نماز دورکعتی امام جواد هر رکعت ی حم ...

ماهم با ذکر یا جواد الائمه ادرکنی خونه دار شدیم خیلی خوبه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
خیلیه ۱۸ درصد 😳😳

دیگه کمتر ک نمیدن ماهم گرفتیم خب چ میشه کرد

2706