1265
1292
عنوان

سلام..چ جوری خونه دار بشم.؟

388 بازدید | 40 پست

سلام..خانما من چند وقته دوتا موضوع بدجوری ذهنم و درگیر کردن.. یکی بچه داری ک واقعا برام سخته یکی هم مستاجر. ما ۵ ساله عروسی کردیم هیچی نداشتیم دوتا نون دانشجو بودیم هیچی هیچی فقط وام ازدواجمان ک اون زمان ۱۰ تومن بود باهاش خونه اجاره کردیم و وسیله خریدیم هر دومون کار کردیم الان خداروشکر حقوق شوهرم بالا رفته... الحمدلله شده ماهی ۷ تومن تقریبا.. سه برابر..قبلا شوهرم همش پس انداز می کرد و از روش خونه خریدن بود ولی الان ن.. میگه خونه ها گرونن..راهنماییم کنین.‌اطلاعی درمورد وامها دارین؟ اونایی ک خونه خریدن.‌ توی منطقه ای ک ما هستیم ی آپارتمان تمیز ۸۰ متری ۳۰۰ تومنه..تورو خدا اونایی ک وام دارن بگن چ جوریه.. چ وامی خوبه؟ من اطلاعی ندارم

خیلی خوبه حقوق شوهرتون ی وام گنده بگیرید ی خونه بخرید راحت شید 

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

شغل شوهرتون چیه؟  

دوتا چشمام دوتا سرباز مغرورن  ***  که مدت هاست از معشوقشون دورن  ***  دوتا سرباز که چندتا زن تنها  ***  توی دلشوره هاشون رخت میشورن  ***  دوتا دستام دوتا چاقوی بی دسته  ***  دوتا قفل بزرگ ِ دست و پا بسته  ***  دوتا پارو دوتا پاروی بی قایق  ***  دوتا کشتی با ده تا لنگره خسته  ***  گلوم خلوت ترین پس کوچه ی بن بست  ***  سرم سرکش ترین فواره ی میدون  ***  یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه  ***  یه عابر تو خیابونای سرگردون  ***  چشامو بستمو وا کردمو دیدم  ***  یکی از بال ِ بستم آسمون ساخته  ***  یکی بختک شده افتاده رو سینم  ***  یکی از استخونام نردبون ساخته  ***  سرم چندتا کتاب ِ رنگ و رو رفته  ***  یه بالون با طناب ِ از گلو پاره  ***  یه اعدامی که اُمیدش به دنیا نیست  ***  ولی دنیا براش جذابیت داره  ***  نه دنیا از سرم خیلی زیادی بود  ***  نه پیشونی نوشتم بود کم باشم  ***  به هر تقدیر شکلک در نیاوردم  *** فقط میخواستم شکل خودم باشم  ***  گلومو پاره کردم اما این مردم  ***  بهم گفتن که دیوونست ، عاشق نیست  ***  کسی باور نکرد این آدمه بی شکل  ***  به غیر از عشق با چیزی موافق نیست..

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

سلام تو بانک مسکن وام بردارید . ولی باید مصلا ۴۰ ملیون بخابونی یه سال سال بعد دو برابر یعنی ۸۰ تومن میده فکر کنم با خود پول . باید بری بپرسی بیشتر هم میتونی بزاری کمتر هم . 

خدایا شکرت 😍🤰🤱 نی نی کوچولو ام منو بابات عاشقتیم 😍😘

یه ایه بهت میگم معجزه میگه برل خونه دارشدن. 

بعد از نمازات ۷۰بار بگو رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین. ینی خدایا به من خانه خوبی عطا کن که تو بهترین خانه دهنده ای. 

من خودم باهمین ذکر خونه دارشدم 

من اینو از نی نی سایت یادگرفتم بعدشم خونه دارشدم 

هفتاد تا نماز دورکعتی امام جواد هر رکعت ی حمد وهفتادتا توحید بعد نماز صدتا یاجوادالایمه

ی ختم قران ب نیت امام جواد

هرروز هر چقدر تونستی

من اینو از نی نی سایت یادگرفتم بعدشم خونه دارشدم  هفتاد تا نماز دورکعتی امام جواد هر رکعت ی حم ...

ماهم با ذکر یا جواد الائمه ادرکنی خونه دار شدیم خیلی خوبه

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
1307
خیلیه ۱۸ درصد 😳😳

دیگه کمتر ک نمیدن ماهم گرفتیم خب چ میشه کرد

1226
1311