2733
2734
عنوان

بازم هم شرمندگی 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 89 پست
شوهرم اصن به فکرنیس من یک بار بیشتر نرفتم دکتر الانم قصد حامله شدن ندارم ینی شوهرم نمیخواد این ماهو ...

شاید باشی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اصلا دیگ سراغش نرو مسخرس اگه شوهرت مشکل نداره ای یو ای نکن مث اقدام طبیعی میمونه من دوبار انجام دادم ...

نه دیگه نمیرم،

ببخشید میشه در مورد میکرو توضیح بدین چجوریه و هزینه اش چقدره؟؟؟

یا رب نظرت بر نگردد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بخدا اصلا استرس و اینا ندارم شوهرمم کلا بهم چیزی نگفته تا حالا ولی میدونم عاشق بچس و چیا تو دلشه دیش ...

حتما تو پس زمینه دلت هست ناراحتی میکنی... یا همسرت دچار استرس... نا امید نباش اینقدر زن و شوهرها مثل شما بودن الان بچه تو بغلشون دارن.

نه نرفتم 

خب عکس خیلی مفیده

من خودم یه ماه بعد عکس رنگی باردار شدم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
نه دیگه نمیرم، ببخشید میشه در مورد میکرو توضیح بدین چجوریه و هزینه اش چقدره؟؟؟

آره عزیزم 

اول باید آزمایشات قبل بارداری مث ذخیره تخمدان و غیره بدی 

بعد یه دوره ال دی و دیفرلین میدن 

روز اول یا دوم پری میری سونو آمپولای مخصوص میدن 

بعد روز تخمک کشی با یه بیهوشی سطحی تخمک ها رو میگیرن 

و با اسپرم لقاح میدن جنین های خوشگلت ایجاد میشه 

چند روز بعد دوتا یا سه تا انتقال میدن بهت بقیه فریز میشه 

اگه منفی شد دیگ تو فریز جنین های خوشگلتو فقط انتقال میدن و هزینه های دفعه اول و نمیدی 

خب الان این نشونه هایی که گفتم مال پرولاکتینه؟؟؟؟

اره پرولاکتین بالا.

با ازمایش خون مشخص میشه

خب اخه بی بی منفی بود هیچ علائم حاملگی هم ندارم زیر دلمم همش درد میکنه فک کنم تخمدانامه امکان داره ع ...

اگه سابقه تاخیر داری که هیچی 

اگه نه. ازمایش بده

یا جمعه صبح بی بی بزن دوباره 

حتما تو پس زمینه دلت هست ناراحتی میکنی... یا همسرت دچار استرس... نا امید نباش اینقدر زن و شوهرها مثل ...

انشالله اونایی که چشم به راهن خدا دامنشونو سبز کنه منم زیر نظرش باشم 

یا رب نظرت بر نگردد  
2706