2726

بچه ها محل کار شوهرم و خودم یه جا هست، امروز چندتا از کارمندای اونجا رفتن یه منطقه بازدید، ساعت 9.5 رفتن، اون منطقه جاییه که گوشی آنتن نمیده، ساعت کاریمون تا 1.20 هست، بعد اونا رفتن ناومدن تا 2.50 دقیقه 

بعد ماشینشونم جلوی ماشین ما بود نمیتونستیم بریم بیرون، منم بچه نه ماهه دارم، خونمم از همه نسبت به محل کار دورتره،  هر چی زنگ میزدیم آنتن نداشتن و...

یکی از همون کارمندا هفته پیش گفت به خودم که مردم اون منطقه قول دادن برامون کباب درست کنن، فهمیدیم رفتن کباب خورون!  ما هم توی اون وضعیت.... حالا شوهرم خیلی عصبیه هنوز، میدونم وظیفه منه جو خونه رو آروم کنم ولی وقتی خودمم خیلی حرص میخورم نمیدونم چیکار باید کنم 😞

جواب احمق ها رو نمیدم 😂

شما ريلكس صحبت كن و رفتار كن خودش اروم ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا به شما نگفتن خوب😕

چون فکر کردن ما نمیفهمیم 

نوبت بازدید اونا بود کلا، ما باید میموندیم 

ولی از اینکه اینجور منتظر گذاشتن مارو خیلی اذیت شدیم 

بیشتر از یک ساعت 

جواب احمق ها رو نمیدم 😂

دیگه گذشت بیشتر از این اوقات هما تلخ نکنین! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
چون فکر کردن ما نمیفهمیم  نوبت بازدید اونا بود کلا، ما باید میموندیم  ولی از اینکه اینجو ...

کارشون اصلا درست نبود ...ولی چیزیم نیست که بخوای کینه کنید بیخیال باش همسرتم خودش بیخیال میشه ...راجع بهش حرف نزنید

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود