2733
2739

اگه ابریشم باشه که گرونه.یه خانومی میگفت پارسال دوازده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خالم 4 پنج تا بافته ولی نمیفروشه برا پسراش گذاشته

مامانم منم قرار گذاشته یکی ببافه واسه جهیزیم ولی نمیزارم چشماش ضعیف شده

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
مامانم منم قرار گذاشته یکی ببافه واسه جهیزیم ولی نمیزارم چشماش ضعیف شده

آره خیلی زحمت بافتنش.. خاله من بیمه قالیباقیه حتمن باید قالی دار می‌کرد.. مال خالمم ابریشم بود خیلی سخت بود

آره خیلی زحمت بافتنش.. خاله من بیمه قالیباقیه حتمن باید قالی دار می‌کرد.. مال خالمم ابریشم بود خیلی ...

ابریشم الان شده کیلویی یک میلیون و سیصد ولی گفت خیی سود داره

ببرین اتحادیه فرش قیمت کارشناسی میده بهتون

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2738
چند متریه پشم یا ابریشم

عزیزم دقیق نمیدونم ولی رفتیم واس قیمت گفت ۱۲ تومن ولی خب این کلا خیلی ریزه باید بیشتر بگه جنسش ک نخه نایین ولی ابریشمم داره