2726
عنوان

مامانم بخاطر کنکورم گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 12243 بازدید | 509 پست
الهی بمیرم می فهمم😔 انقد گریه کردم چشام باز نمیشه

عزیزدلم ازت خواهش میکنم بجای گریه هفته ای سه تاکنکور بزن نگاتشویادداشت کن تورق سریع کن..عمومیاتوبخون..روزی۹ تا قرابت بزنی تاروز کنکور میشه۱۴ دره قرابت کنکور..دینی ما کلا۴۲ درسه..روزی سع درس بخون زودی تموم میشه..عربی مبحث منصوباتو ترجمع..رو شیمی۲ مانور بده..منم وضعیتم مثه توهه سرکوفت غرغر اطرافیان..افسرده شدم از۵۹کیلوشدم۹۵کیلو..بیا ازفردا ک بیدارشدی ب زندگی لبخند بزن بگو من میتونم..این چند روزو بخونیم حداقل پیش وجدان خودمون شرمنده نباشیم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مساله همینه چندین سال هست کتاب نخوندی! این یعنی بی ارادگی! یعنی از پس اینکه کتاب برداری و بخونی هم ب ...

حرفاتون تلخه ولی حقیقته..در مورد منم صدق میکنه  

گاهی گمان نمیکنی و میشود  ......ما در جهانی زندگی میکنیم که اشتباهاتمان را تقدیر به دوش میکشد ولی موفقیت هایمان را مدیون تلاشمان هستیم!!!!خدا اگر مهربان نبود چه میکردیم با این حجم از ادعا.......
عزیزدلم ازت خواهش میکنم بجای گریه هفته ای سه تاکنکور بزن نگاتشویادداشت کن تورق سریع کن..عمومیاتوبخون ...

من فيزيك صفر به نظرت اين دو هفته رو چيكار كنم

ميگن پيش دو اسونه ولي اخه من اينقدر فيزيكم افتضاحه يه فصل بخوام بخونم بايد يه هفته براش وقت بذارم 😔😭😭😭

خب من باهمین مشکل دارم چرا باید توی این سن خودتو به اینجا برسونی؟خدایی نکرده خانواده بدی داری؟فقیری؟ ...

عزیزم بخاطر فقر و مشکلات نیست

ادم بعضی وقتا تو به برهه مخصولا ۱۷-۲۰ سال اینجوری میشه،

دست خودش نیست،درس خوندن یه حس درونی وعلاقه و انگیره میخاد،من کلی تلاش کردم تو یه رشته خوب دارم درس میخونم ولی انگیزمو الان از دست دادم،اصلا دست خود ادم نیست.

شما الان اون انرژی درونی رو داری ایشونو درک نمیکنی،من میفهممش.

خیلی سخته من تا سوم دبیرستان روحیه ام عالی بود ی ادم شاد کسی که همه بهش غبطه میخوردن انوقت الن چی دو ...

منم یه ادم دیگه شدم کلا همه لذت های زندگیو به خودم حرام کردم وجودم پر از ترس و ناامیدی و تنهاییه

بچه ها من روم نميشه جلو مامان بابام سرمو بلند كنم اينهمه برام خرج كردن كلي كتاب و كلاس و قلمحي و . ...

میفهممت اجی ولی چ میشه کرد بس نبود این همه داغون شدن این همه شکستن دلم برا روزایی که هدر رف میسوزه کاش نمیموندم پشت کنکور

🖤
بچه ها به نظرتون ادم بره هوشبري يا اتاق عملي چيزي بخونه ارزش داره؟ اخه بعد چند سال پشت كنك ...

میگن براشون کارم نیس تو هر بیمارستان یکی دو نفر هوشبری و اتاق عمل میخوان😔

من هیچپقت نمی تونم رویامو فراموش کنم

2706