2737
2734
عنوان

مامانم بخاطر کنکورم گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 12268 بازدید | 509 پست
منم میدونم ب مامان بگم واکنشش همینه ولی بابام بدجور دعوام میکنه😭😥 توهین میکنه😥منم بگم خلاص شم

به بابام نمی تونم بگه مثه بابای تو ممکنه واکنش بده

اصن نمی تونم تو چشاش نگاه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نزاره ؟

سه ساله کنکور میدم میگه دیگه بسته فقط جیب سازمان سنجشو پر میکنی البته حق داره

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
چیکار کنم وقتی تو توانم نیست روحیشو ندارم جای من نیستی قضاوتم نکن بیست و چهار ساعته تو اتاقم حبسم ...

خب من باهمین مشکل دارم چرا باید توی این سن خودتو به اینجا برسونی؟خدایی نکرده خانواده بدی داری؟فقیری؟همسر بدی داری؟بچه هات اذیتت میکنن؟استرس و اضطرابه که خودت باید تلاش کنی خودتو خوب کنی.ببین اینجا خانوما چه مشکلایی دارن که باور نکردنیه ولی بازم با امید دارن ادامه میدن

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2731
ای بابا،مگه همه ی زندگی درس و دانشگاه رفتنه واقعا چیزای جالبتر و بهتر از درس خواندن هم هست من نمی‌ ...

مامانم میگه حالا به فامیل چی بگم

میگه اینده خودتم خراب کردی خودت اصلا مهم نیستی ما هیچ

افرین یعنی از زمین و زمان ایراد میگیرن و بهانه جور میکنن.کسی که بخواد درسشو بخونه تحت هر شرایطی میخو ...

اگه بگم این شاگردم چقدر پرمدعایه و چقدر هزینه رو دست پدر مادرش گذاشته 

چقدر از صبح تا شب دستور میده ومادر بدبختش چند ساله داره مثل کنیز اطاعت میکنه 

وای نگم بهرته 

اینقدر پررویه 

خدایا فقطم منو به عنوان مشاور قبول داره و فکر میکنه خیلی بهم افتخار داده 

ولی من به خاطر دوستیم با مادرش و التماس های مادرش قبولش میکنم

ولی امروز گفتم برای سال بعد دیگه رو من حساب نکنن 

چون اندازه ده تا شاگرد وقتمو میگیره و هیچ پیشرفتی هم نداره 

فقط حرف حرف حرف ادعا

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

چیزی که من از تجربه کنکور دادنم بدیت اوردم اینه که 

اول از همه خود ادم باید یه اراده محکممم داشته باشه 

بعدم از شناختی که ادم از خودش داره اگه میبینه نمیتونه تو سال کنکور تایمی که میذاره واسه فضای مجازی و تلگرامو اینارو کنترل کنه کلااا یکسال گوشیشو بذاره کنار و ی گوشی ساده برداره 

واینکه ماه های پایانی ادم خییییلی ناامید میشه و اگه تو خونه بمونه و درس بخونه بد تره و بنظرم از عید ب بعد تا روز کنکور باید کتابخونه درس خوند 

اگه گفتین کی ام؟😁😜
2738
راستش خودم کاری نکردم ولی خیلی دعا و اینا کردم واقعا بریده بودم بعد یهو یه اتفاقی افتاد که دانشگاه ت ...

چه رشته ای؟ چون منم متوسل شم ونذر کردم

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
مامانم میگه حالا به فامیل چی بگم میگه اینده خودتم خراب کردی خودت اصلا مهم نیستی ما هیچ

تو نمیتونی طرز فکر اونارو عوض کنی فقط نادیده بگیر حرفاشونو 

عزیزم جواب منو ندادی پرسیدم تو آزمونا رتبه و ترازت چند میشه؟ 

نه به بابام جرات ندارم بگم میشکنه😔

وای آره بابای منم توروخدا اشکم سرازیر شد بچه ها

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
مامانم میگه حالا به فامیل چی بگم میگه اینده خودتم خراب کردی خودت اصلا مهم نیستی ما هیچ

ببخشیدا ولی مرده شور هر چی فامیل حرف در بیار هست را ببرند مطمین باش تو دانشگاه قبول نشی فامیل از خوشحالی شون با دمشون گردو میشکنند

من فکر میکنم مادرت دانشگاه نرفته ،واسه همین فکر می‌کنه که تو دانشگاه حلوا خیرات میکنند

2706