2726
عنوان

کثافت میخواست رو پل هوایی بهم تعرض کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5281 بازدید | 168 پست
@nazaniiiin     @tyasan    

پست گذاشتم بالاتر عشق مننننن😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرسوخته حتما فیلم زیاد میدیده که میخواسته روی پل هوایی اینکارو بکن دیگه آخر زمونه هرجای برسن میخوان ...

نمیتونن زن بگیرن از بس گرونیه وحشی میشن 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اون اقاهه پشتشو کرد و رفت من دیدم این عوضی داره قششنگ دنبال من میدوئه

وااای فقط مردم و زنده شدم بخدا جوری از پله ها دویدم نزدیک بود به مغز بیام پایین

اومدم تو مطب دکتر تو نونت نشستم دیدم اومد کنار یه زنه نشست فک کنم مامانشه هی دم گوش هم یه چیزی میگت میحندن

دقیقا رویروی من نشسته عوضی

2728

الان تجاوز کرده؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706