2726
عنوان

خصوصی

336 بازدید | 22 پست

خانوما من با مادر شوهر و جاریم تو یه خونه زندگی میکنم اتاقامون جداست مشکل من اینکه تا شوهرم از بیرون میاد جاریو دختر شش سالش میان تو حیاط میشینن و اگه شوهرم از چیزی که واسه دخترم خریده بهشون نده که همیشه نصفشو میگیرن میان تو اتاق میگن زود باش به ماهم بده

♣️♣️♣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی‌بگم🙁

چه بی ملاحضه

ان‌شاالله خدا کمک کنه ازونجا برید

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

تازه وقتی بخام برای نهار شوهرم از شب چیزی بپزم باید بهشون بدم وگرنه فردا پیش همه میگن فلانی چیزی درست کرد به ما نداد مادر شوهرمم از دستشون دیوانه شده

♣️♣️♣️
تازه وقتی بخام برای نهار شوهرم از شب چیزی بپزم باید بهشون بدم وگرنه فردا پیش همه میگن فلانی چیزی درس ...

بذار بگن از حرف کسی نپرس خودشونو بی شخصیت میکنن که واسه یه تیکه غذا یا خوراکی جار میزنن اتفاقا اصلا چیزی بهشون نده خیلی پروان

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
چی‌بگم🙁 چه بی ملاحضه ان‌شاالله خدا کمک کنه ازونجا برید

ما اصلا نمیتونیم بریم اونا هم بخاطر اینکه پولاشونو جمع میکنن و خریجیشونو پدر شو هرم میده نمیرن

♣️♣️♣️

زندگی جمعی همین دیگه

نمیشه توقع داشت حریم خصوصی کاملا حفظ بشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706