2726
عنوان

یکی است به سوالات ذهنم جواب بده

128 بازدید | 19 پست

سلام .من سه ماهه با دوس پسرم بهم زدیم من سعی کردم بهش اصلا پیام ندم تو این مدت بعد این مدت الان زنگ زده تو ماه رمضونم دو بار پیام داده 

هر بار سوالاشم اینه که کی ازدواج می کنی چرا به خواستگارات جواب نمیدی بیان خواستگار قبل عیدت چی ،یا مثلا کنکورتو چطور دادی ،وقتی همه ی اطلاعاتشو گرفت کلا فازش عوض میشه بهش می گم پیام نده بهم میگه تو چرا علیه من جبهه می گیری ما با هم حرف زدیم و فهمیدیم تفاهم نداریم من بهش گفتم تو که دو دل بودی چرا رابطه رو کش دادی می گه تو با رفتارات من رو دو دل کردی حالا من میخوام بدونم قصدش واقعا پرسیدن حال منه،حوصلش سر میره،فضوله،میاد منو بچزونه.یکی بگه بمن کسی که پسرارو خوب میشناسه 

الانم من بعد اینکه حرفایی زد که ناراحتم کرد بلاکش کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا من فکر میکنم کاملا واضحه جواب سوالای اسی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اصلا چرا وقتی سؤال میپرسید شما جواب میدادی؟ همون اول باید میگفتی چطور؟ به شما ربطی داره؟ یا اصلا جواب نمیدادی... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

اینجور پسرا بیکارن عزیزم. بیکار.

قول صدرصد بهت میدم نمیخوادت .

حالا کار نداشته باش دلیلش چیه برا پیام دادن چون هر دلیلی میتونه داشته باشه فقط جوابشو نده و به فکر زندگی خودت باش

میادحالت روبپرسه انگاربهت عادت کرده

بعد 3 ماه؟!

با اینکه گفته بهم پیام ندیم جواب پیاممو نمیداد دیونه شده پیام گیده فازش چیه

من اونو دوس دارم و واقعا افسردگی گرفتم زندگیم داغون شده 

لابد توام جوایشو میدادی مو به مو🙄

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

هم حوصله اش سر میره هم فضوله هم تورو رفاقتی واسه بعدظهرای بی حوصاه ی زندگی میخواد

بلاکش کن شرش کم

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
2706