1147
1273
عنوان

یکی است به سوالات ذهنم جواب بده

113 بازدید | 19 پست

سلام .من سه ماهه با دوس پسرم بهم زدیم من سعی کردم بهش اصلا پیام ندم تو این مدت بعد این مدت الان زنگ زده تو ماه رمضونم دو بار پیام داده 

هر بار سوالاشم اینه که کی ازدواج می کنی چرا به خواستگارات جواب نمیدی بیان خواستگار قبل عیدت چی ،یا مثلا کنکورتو چطور دادی ،وقتی همه ی اطلاعاتشو گرفت کلا فازش عوض میشه بهش می گم پیام نده بهم میگه تو چرا علیه من جبهه می گیری ما با هم حرف زدیم و فهمیدیم تفاهم نداریم من بهش گفتم تو که دو دل بودی چرا رابطه رو کش دادی می گه تو با رفتارات من رو دو دل کردی حالا من میخوام بدونم قصدش واقعا پرسیدن حال منه،حوصلش سر میره،فضوله،میاد منو بچزونه.یکی بگه بمن کسی که پسرارو خوب میشناسه 

الانم من بعد اینکه حرفایی زد که ناراحتم کرد بلاکش کردم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

اصلا چرا وقتی سؤال میپرسید شما جواب میدادی؟ همون اول باید میگفتی چطور؟ به شما ربطی داره؟ یا اصلا جواب نمیدادی... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...

اینجور پسرا بیکارن عزیزم. بیکار.

قول صدرصد بهت میدم نمیخوادت .

حالا کار نداشته باش دلیلش چیه برا پیام دادن چون هر دلیلی میتونه داشته باشه فقط جوابشو نده و به فکر زندگی خودت باش

فضوله میخواد ببینه کلا درچه حالی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولویی من بی صبرانه منتظرتم ، خدایا خودت مواظب فرشته ی من باش ، اگه میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین❤
1315
میادحالت روبپرسه انگاربهت عادت کرده

بعد 3 ماه؟!

با اینکه گفته بهم پیام ندیم جواب پیاممو نمیداد دیونه شده پیام گیده فازش چیه

من اونو دوس دارم و واقعا افسردگی گرفتم زندگیم داغون شده 

معلومه حوصلش سر میره میاد سمتت ، کسی که واقعا ادمو دوس داشته باشه هیچ جوره اذیتش نمیکنه 

اگه همونقدر که ناراحت کردن آدما رو بلدیم خندونشون رو هم یاد گرفته بودیم ، دنیا جای قشنگتری میبود 😐
1267

عزیزم کلا فازش معلومه اونم اینه که بیشتر پسرا دارند واون میلی که دختروپسرا تو دوران جوانی عاشقی پیدا میکنند ویهو به عقل میان برای بعضی ها کارازکارگذشته وبرای بعضی ها خدا کمکشون کرده وخطر ازشون رفع شده

یادت باشه ۹۰درصدپسرها باکسی که باهاش دوست میشن اذدواج نمیکنند چون میگن اینکه بامن دوست شده فردا باهرکسی دوست میشه

عزیزم کلا فازش معلومه اونم اینه که بیشتر پسرا دارند واون میلی که دختروپسرا تو دوران جوانی عاشقی پیدا ...

دقیقا ..اون پشیمون شده اینو حس می کنم اما من چیکار کنم اخه 

1280