2733
2734
عنوان

تاحالا شده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 32 پست

یکی از دوستام باعشق ازدواج کرد

باعشق زندگی کرد باعشق مادرشد

همه چیز زندگیش عالی بنظرمیرسید تااینکه چندروز پیش باهم حرف زدیم حالش خوب نبود  میگفت همسرش برای گرفتن ی وام والبته احتیاج شدیدی ک زندگی شون ب اون وام داشته با خانمی ارتباط برقرارکرده ک میتونسته کار اون وامو براش انجام بده

البته ارتباطشون درحدکلامی باقی مونده اما بهم ریخته بود و میگفت هم همسرشو دوست داره هم دیگه تمایلی ب دیدنش نداره

درضمن اون ارتباط تموم شده و همسرش قسم خورده ک هیچ دلیلی بجز اون وام برای اون ارتباط نبوده

بنظرتون چطور میتونم کمکش کنم؟

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
۵ سال با یکی دوست بودم حدود ۶ ماه کات بودیم    نمیخاستم ببینمش ولی همش با چشم دنبالش میگشت ...

منم دوستی که ۱۰سال باهام داره میره ازشهرمون حالم داغونه

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب مبتونید ماهی یکی دوبار همو ببینید.نمیتونید؟؟

نه شهردوری میره ۴ساعت اختلاف انگار یه تیکه قلبم داره کنده میشه

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
2738
نه شهردوری میره ۴ساعت اختلاف انگار یه تیکه قلبم داره کنده میشه

چرا اگه بخاید میتونید ۴ ساعت چیه مگه

دوس پسر من توراه المان بود داشتم‌ کارامو اوکی میکردم دنبالش برم 

چرا اگه بخاید میتونید ۴ ساعت چیه مگه دوس پسر من توراه المان بود داشتم‌ کارامو اوکی میکردم دنبالش ...

اخه من ۱۶سالمه گواهی نامه ندارم  کی ببرموبیارم

یکی از دوستام باعشق ازدواج کرد باعشق زندگی کرد باعشق مادرشد همه چیز زندگیش عالی بنظرمیرسید تااینکه ...

سوال سختیه شرایط سختیه

ولی انگار بعضی وقتا لازمه ادم‌واسه زندگیش هرکاری کنه.خدا واسه کسی نخاد   ادمو محتاج کسی نکنه

اون ک میتونه بیاد و بره گفتی دوستی ۱۰ ساله ؟؟؟ینی از ۶ سالگی

اره مثل خواهریم اولش که همسایه بودیم بعدم همیشه مدرسمون یکی بود

سوال سختیه شرایط سختیه ولی انگار بعضی وقتا لازمه ادم‌واسه زندگیش هرکاری کنه.خدا واسه کسی نخاد  ...

بله واقعا شرایطش سخته

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706