2737
2734
عنوان

خیلی اذیت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 25 پست
همین کارومیکنم به خدا ولی بازبعدیه مدت میبینمشون تایه ماه خوابم نمیبره انقدرکه اذیت میکنن

چون توی ذهنت و برای خودت اونا رو بزرگشون کردی و از همین ناحیه ضربه میخوری... اول توی ذهن خودت کوچیکشون کن ناخوداگاه کارهاشون بی اهمیت میشه و ناخوداگاه خودشون کاری انجام نمی دن

قانون جذب اینو میگه

شما تا میتونی بیخیال باش. چون فقط بیخیالی جواب میده هم خودت راحت تری هم اونا بیشتر لجشون میگیره من ...

مذسی که درکم میکنی نمیدونم چیکارکنم ازدست این همه فرق گذاشتناشون

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه شوهرم به مادرشوهرم گفته بودکه چرابهش کم محلی کردی گفته خودش روشونداشته که بیادچون ماه رمضون مارودعوت نکرده درحال که اصلا رسمشون نیست افطاری بدن فقط مادرشوهرم قبل ماه رمضون نهارداد ولی همیشه ازمن توقع داره اگه جاریم یه سیب زمینی بذاره به به چه چه میکنه ولی من قورمه سبزی بذارم قهرمیکنه میگه غذاتون خراب بود

مذسی که درکم میکنی نمیدونم چیکارکنم ازدست این همه فرق گذاشتناشون

فقط توکل برخدا و بی خیالی

چوب خدا صدا نداره

خدای همه ی ما یکی هست و ما برای خدا فرقی نداریم

اینا رو فکر کنی بهش اروم میشی

الابذکرالله تطمئن القلوب

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2728
خودموزدم به بی خیالی ولی هرسری یه جورحرصم میدن

من که از جنگیدن چیزی ندیدم، شما هم از تجربه من استفاده کن و خودتو کنار بکش، سخته ولی فکر کن هیچ اتفاقی نیفتاده، برای هیچ چیز اعتراض نکن و این بدترین اتفاق برای اوناس، یعنی برات مهم نیستن 

بدترین اشتباه همین که شوهرت به دفاع ازت حرف بزنه نکن خواهر من نکن

خوب اگه نگه که من میترکم تازه شوهرمن خیلی چیزاروبهروش نمیاره ولی برادرشوهرم همون لحظه اعتراض میکنه همه ام هواشودارن

2738

جاری همینه خواهر.. 😕 واسه منم خیلییی فرق میذارن، از اول... چه از خرید و کادو و عروسی و.. چه از رفتار و تحویل گرفتن و.. 

حتی جهاز اون یک سوم منم نبود ولی همونو میزنن تو سرم 😳😐

شوهرم هم همش طرف اوناست، فقط لازمه یک کلمه بگم، قهر میکنه و قیافه میگیره! الان دیروز یک کلمه حرف در مورد برادرشوهرم زدم (به خودش هیچ کس دیگه هم نبود) که میشد از حرفم برداشت کرد که شاید جاریم بده، کلی واسم قیافه گرفت و اشکم رو دراورد.. 😕 اصلا هم ملاحظه نمیکنه دارم بچه شیر میدم.. 😕 

خوب اگه نگه که من میترکم تازه شوهرمن خیلی چیزاروبهروش نمیاره ولی برادرشوهرم همون لحظه اعتراض میکنه ه ...

همه باهات ضد میشن میگن این یاد پسرمون میده، مردا از خاله زنک بازی خوشش نمیاد و دست اخر میکشن کنار، تازه همسرتون منظور شمارو نمیتونه دقیق منتقل کنه و کلی ابهام درست میشه، این حرف بردن ها هم روابط و ضعیف تر میکنه