2703
2553
عنوان

فوق لیسانس یا پرستاری؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 27 پست
رشته هات که خیلی بهتر از پرستاری هست،چطور راضی نیستی

کجا بهترن اصلا بازار کار نداره..با اینکه من هم سابقه کار دارم هم تکنیک های ازمایشگاهی رو فوق تخصصی بلدم هیچ جا کار پیدا نکردم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
ژنتیک خیلی خوبه اینده هم داره  دکتراشو بگیر

اتفاقا دکتری قبول شدم نرفتم..اصلا فایده نداره..دیگه مجوز ازایشگاه نمیدن فقط به متخصص پاتولوژی میدن..به هیچ دردی نمیخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته های خوب و پرکاربردی خوندی چرا فکر میکنی بدتر از پرستاریه؟

کار نیست!! 5ساله تقریبا بیکارم هرجا رفتمم دو سه ماه بعد گفتن تعدیل نیرو

اگه قصدت مهاجرته بنظرت این رشته ها تو خارج خوب نیست؟؟ فک کنم اونجا به این رشته ها بهتر بها بدن.. ولی ...

نه پرستاری و علوم ازمایشگاهی میگیرن..ایران رو تو این رشته ها قبول ندارن.. مدرکمون هیچی حساب نمیشه

2720
کجا بهترن اصلا بازار کار نداره..با اینکه من هم سابقه کار دارم هم تکنیک های ازمایشگاهی رو فوق تخصصی ب ...

راست میگی؟من فکر میکردم رشته های مرتبط با آزمایشگاه خیلی درآمد زا هستند،اخه یکی از فامیلامون یک دفتر کار داشت میخواست اجاره بده میگفتند اگر کسی مجوز آزمایشگاه داشته باشه نونش تو روغنه

داشتم برنامه ریزی میکردم پسرم را بفرستم سمتشون

من خودم زیست شناسی خواندم با اینکه رشته ام از شما خیلی پایین تره ولی درآمد زایی بدی نداره

اتفاقا دکتری قبول شدم نرفتم..اصلا فایده نداره..دیگه مجوز ازایشگاه نمیدن فقط به متخصص پاتولوژی میدن.. ...

خب مگ حتما باید ازمایشگاه برای خودت باشه؟

مگ هر کی پزشک میشه باید بره بیمارستان باز کنه؟

خب عزیزدلم شمام برو تو ی ازمایشگاه کار کن درامدش ک خوبه

استاد دانشگاه هم میتونی بشی

تو کارای تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاهای علوم پزشکی هم میتونی کار کنی

من نمونه شو دیدم ک میگم

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
اگه قصد مهاجرت داری چراا اپلای نمی کنی برای دکتری؟ یا حداقل یه ارشد دیگه سریع تر می تونی اونجا کار ...

رشته مارو قبول ندارن میگن تحقیقاتیه.. لیسانسای رشته ما تو خارج 10-15تا مقاله به روز دارن ما تو ارشد به زور یک مقاله دراوردیم که ارزش علمیشونم بالا نیست!

ضمنا من گپ تحصیلی دارم سال 87 ارشد گرفتم!!

چرا من دیشب به خواهرم گفتم کاش ژنتیک و میکروبیولوژی میخوندم 🤔🤔جای تو بودم یعنی من مدیریت بازرگانی ...

اصلا به هیچ دردی نمیخوره..مخصوصا قانون هست که مراکز درمانی حق استخدام ندارن فقط علوم ازمایشگاهی مگر اینکه از قبل سابقه کار داشته باشی...من سابقه دارم ولی هنوز بیکارم

2714
راست میگی؟من فکر میکردم رشته های مرتبط با آزمایشگاه خیلی درآمد زا هستند،اخه یکی از فامیلامون یک دفتر ...

جواز ازمایشگاه رو الان فقط به پزشک متخصص پاتولوژی میدن..از این رشته ها نمیشه ازمایشگاه زد!!

خب مگ حتما باید ازمایشگاه برای خودت باشه؟ مگ هر کی پزشک میشه باید بره بیمارستان باز کنه؟ خب عزیزدل ...

کارشناس ازمایشگاه کمترین درامد رو تو کل گروه پزشکی داره..هیچ مزایا یا ترفیعی نداره 30سالم کار کنی کف حقوقو میدن! تازه اگر استخدام کنن 3-4 ساله فقط علوم ازمایشگاهی برمیدارن..گروه زیست شناسی حق کار نداره!!

دانشگاهم که حتما دکتری میخواد..ضمنا باید از لیسانس تا دکتری تغییر شاخه نداده باشی..هم لیسانس هم ارشد هم دکتری تو یه شاخه باشه..که اونم زیاد نیست تو دورترین شهرستانا هم برای تدریس این رشته متقاضی زیاده ..دوستای دکتری من هیچ کدم موفق نشدم به تدریس دانشگاه برسن!

کارای تحقیقاتی ایران تو رشته های ما فقط برای دانشجوهاست و شغلی تو این شاخه نداریم!! اصلا استخدام محقق نداریم! بخاطر همین خارج رشته مارو قبول نداره میگه تحقیقات کار نکرده هیچ کس

کارشناس ازمایشگاه کمترین درامد رو تو کل گروه پزشکی داره..هیچ مزایا یا ترفیعی نداره 30سالم کار کنی کف ...

با این حساب،ادم عمر و جوانی و سرمایه اش را خرج تحصیل نکنه و بره لذت دنیا را ببره خیلی بهتره

کارشناس ازمایشگاه کمترین درامد رو تو کل گروه پزشکی داره..هیچ مزایا یا ترفیعی نداره 30سالم کار کنی کف ...

اونیک کارای پژوهشی میکنه دانشجوی دکتراست

من با این رشته اشنایی زیادی ندیدم اونو دیدم ب شما گفتم

ان شاالله موفق بشی🌺

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻