2737
2734
عنوان

بیایید دردو دل یه مادر

363 بازدید | 54 پست

من بچمو دوست دارم ولی خسته شدم از بس همه جا باخودمه کمرمم از بعد زایمان درد گرفته الانم که سنگین شده بیشتر شده دردم

شوهرم میخواد با پسرخالش بره مسافرت میخوام بچمو بذارم خونه مامانم تا بیاد 

حرصم میگیره شوهرم نظر میده که نه باید خودت نگه داری 

حالا اومده به من میگه تو مادر نیستی گفتم نه من شمرم هیچی حالیم نیست من بی وجدانترین مادر دنیام که میخوام دوروز مثل تو استراحت کنم

اه اه 

شوهرت میره مسافرت شمام میخواین بدون همسر و بچه تو خونه تنها باشین؟ درست متوجه  شدم؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش باهاش میریفتی حالو هوات عوض میشد روحیه میگرفتی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731

حق داری عزیزم

منم ۲تا دارم بخدا ناشکری نمیکنم ولی خیلی خستم خیلی دستم ب هیچ کاری نمیره

خوبه مادرت نزدیکته من خانوادم شهرستانن هیچ کسو ندارم ک کمکم باشه شوهرمم صب میره سرکار شب میاد

عاشق دخترامم😍😍😍

ب من ربطی نداره ها (: 

ولی خودم ب خودم قول دادم تا وقتی تمام سختیاشو ب جون نخریدم هیچ وقت بچه دار نشم 

ب نظرم الکی نیست تصمیم ب بچه دار شدن |: 

باید ب درجه ای برسی ک بتونی مسئولیت مادر بودنو قبول کنی 

اخی خسته شدی یکم واسه خودت وقت جدا کن به خودت برس برو گردش 

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2738

بچه اگر در سنی باشه که نباید از خودتون جداش کنید و اضطراب جدایی میگیره این کارو نکن

برو منزل مادرتون کمکتون کنن دوروز استراحت کن و تجدید قوا کن برای امدن همسرتون

چقدر خنده به سیمای شما می آید  

خيلي جدي با شوهت بگو

بگو همونطور ك من مسئوليت دارم توام داري

من واقعا خستم كلافم احتياج به ارامش و استراحت دارم

بايد توي بچه داري كمكم كني

اينطوري هم بچت مادر با روحيه داره هم خودت ي همسر با روحيه

ولي الان فقط خستم

شما خسته شدی عزیزم ولی در اون حد طولانی بچتو جایی بذاری خودت خیلی دلتنگ میشی

دوست دارم خودم بفهمم اینو نه اینکه یکی دیگه بگه نباید بذاری یا چقدر سنگدلم 

طولانی هم نیست امشب میخواستم بذارم پیش مامانم فردا عصری برم پیشش 

2706