2737
2734

من امروز ۶ماهگی دخترمو زدم دو سه ساعت بعد خیلی بی قراری میکنه ناله میکنه جیغ میزنه پاشم ورم کرده پوشکشو عوض میکنم کبود میشه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟استامونیفنم هر ۴ساعت میدم و یخ گذاشته بودم حالا دیدم ورم کرده حوله گرم میذارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز اول کمپرس سرد اونم غیر مستقیم بزار بغلش کن زود خوابش میبره پوشکشم با احتیاط عوض کن گناه داره طفلی 😞😞

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731

سعی کن وقتی میشوریش اون پاش رو زیاد تکون ندی فاصله کمپرس گذاشتنتو رعایت کن من میزاشتم رو ساعت .سرساعت کمپرس میزاشتم .روز اول سرد روز دوم گرم .چرا گرم گذاشتی اصلا؟؟؟ استامینوفن رو هم حتما سریاعت بده

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
2738
ورم کرد برا همون😔😔

عزیزم وقتی تب کنه و پاهاش اونطوری میشه طبیعیه تو بازد روال رو پیش ببری و مواظب دمای بدنش باشی .اصولا تو ۲۴ ساعت اول همه چی تموم میشه ۲۴ساعت دوم استا رو بکنی ۶ساعت یکبار وقتی تب نداشت انشالله رفع میشه همه بچه ها همینطورن 

فاصلش چجوریه

من هر دو ساعت گوشیم رو میزاشتم آلارم برا کمپرس .بعد ۱۲ساعت اصلا  ورم نکرد کاملا هم یخ رو اول رو فریزر بعد ی دستمال نازک میپیچیدم میزاشتم رو پاش .حدود ۲دیقه درسته بی تابی میکنه ولی برا سلامتیشه .من فقط کپرس سرد رو گذاشتم کارش نرسید ب کمپرس گرم .فقط ی ذره جای همون واکسن اندازه ی نقطه سفت شد بعد ۲روز کامل اون جای سفتیش محو شدن دیگم بعد ۱۲ساعت اصلا گریه نکرد

من هر دو ساعت گوشیم رو میزاشتم آلارم برا کمپرس .بعد ۱۲ساعت اصلا  ورم نکرد کاملا هم یخ رو اول رو ...

مرسی مهربونم. ۲دقیقه میذاشتی روش بمونه یخ؟؟من یکی دوساعت هی یخو گذاشتمو ورداشتم😣😣

مرسی مهربونم. ۲دقیقه میذاشتی روش بمونه یخ؟؟من یکی دوساعت هی یخو گذاشتمو ورداشتم😣😣

خواهش میکنم .آره تایمر میزاشتم ۲دیقه فیکس رو جای آمپول بعد یخو میزاشتم یخچال فریزر بدای ۲ساعت بعدش .من اینکارو تا۱۲ساعت اول انجام دادم