2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من هر بار میرم ارتودنسی ،سیم او چک کنه 500 هزار تومن بی زبون باید بدم

در حالیکه یه دستیار در عض ده دقیقه سیم ارو بازو بسته میکنه! خود دکتره فقط راه میره حتی نظارتم نمیکنه!!!!!

خب اگر یه دستیار هم میتونه انجام بده چرا این همه پول بی زبون داد مبرای ارتودنسیم در مجموع 8 توون

بابای طفلکی ام کارش سخته چقدر جوون میذاره یه قرون در بیاره  پول ندارند جهیزیه بدن دندونام واقعا واجب بود

اشکالی نداره،اگه سیم اذیتت میکنه با ی آدامس یا موم مخصوص خودش بزار سرش تا لب و داخل لپتو زخم نکنه

من یبار چندروز با سیم پاره مشقت کشیدم بعدم ک رفتم دکتر گفت با ناخن گیر سرشو میچیدی🙄

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍
2738
وای من هر بار میرم ارتودنسی ،سیم او چک کنه 500 هزار تومن بی زبون باید بدم در حالیکه یه دستیار در عض ...

واقعا دستیارش انجام میده😳

اما من دستیارش باز میکنه دکتر خودش بررسی میکنه و جدیدارو میزاره

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

خوش بحالت من رفتم گفته ۹ میلیون پولم کمه موندم همه مراحلشو رفتم خرابارو درست کردم عکس اینا قالب گیری فقط کشیدنو و ارتو دنسی مونده همش غصه میخورم میگم پولم جور شه برم درست کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2706