2737
2734

سلام چیکار کنم ؟روی مثانه وقتی ضربه میزنه انگار میخواد مثانم بیاد بیرون . دیشب نزاشت بخوابم یخورده میره بالا رو میگرده میاد پایین یا نمیدونم این بچه چشه خدایاااااا

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا اونجا روچیکارداره

البته دخترعموی منم توبارداری ببخشیدا ولی میگفت میرم توالت

موقع شستشو حسش میکردم بچه میادپایین دیگه

حالا دروغ یاراست گردن خودش

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

مگه من ناشکری میکنم ؟😳بخدا حس بدی بهم میده انگار میخواد بیاد بیرون چیکار کنم نیاد پایین خطرناکه ؟هی پاهامو میدم بالا ولی ......

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
ههههههههه...منم بعضی وقتا به خاطر لگداش هر دو دقیقه دستشویی بودم...😅😅😅

منم بعضی وقتا احساس میکنم دستشویی دارم در حد ترکیدن.

بعد میرم دستشویی، فقط ی ذرررره خیییلی کم دستشویی میاد.

چرا اینطوریه؟؟ 😃

حالا مامانم امروز زیر شکممو با دستش یواش ماساژ داد ولی این انگار نه انگار میخوام بدونم بزرگتر بشه بالا میره ؟

حالا اومدین گفتین خوشبحالم رفتین ؟راه حل ندارین ؟

مگه من ناشکری میکنم ؟😳بخدا حس بدی بهم میده انگار میخواد بیاد بیرون چیکار کنم نیاد پایین خطرناکه ؟هی ...

آخه ی جوری گفتی فک کردم ناراحتی ازین بابت 😁😘❤

نه گلم خطرناک نیست. بچه باید همه جا حرکت کنه دیگه. جفت بچه‌ت چیه؟؟

2706