2737
2734

هشتمین روز مصرفمه اسنترا۵۰

از امروز روزی دوتا تجویز کرده

هنوز تغییر انچنانی ندیدم ؟برای افسردگی درونزاد تجویز کرده برام 

دوست دارم زودتررر خوب بشم

من خدا را در دستان کوچک تو دیدم ...🙏🏻

روزی دوتاااا؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هفته اول یک دونه از هفته دوم گفت روزی دوتا 

من دوهفته اول نصفی بعدش یکی 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731
من دوهفته اول نصفی بعدش یکی 

من افسردگی درونزاد دارم سه ماهه بی اشتهایی و بی علاقگی و کم شدن میل جنسیم زیاد بود  

برام تجویز کرد

من خدا را در دستان کوچک تو دیدم ...🙏🏻
من افسردگی درونزاد دارم سه ماهه بی اشتهایی و بی علاقگی و کم شدن میل جنسیم زیاد بود   برام ...

من قبلا میل جنسیم خوب بود از وقتی این قرصا رو میخورم اصلا میلی ندارم و خوندم از عوارض این قرصا کم شدن میل جنسیه.من تقریبا ی ماهه میخورم و شصت درصد بهتر شدم

2738