2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشتباهت همینجاست اون قهر کرد چرا التماسش کردی؟مردا متنفرن از این دخترا.یکم دست نیافتنی باش

دیگه نمیشه جبران کرد...حالا که دیگه نمیخواد

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
دفعه ی پیش که ولم کرد رفتم دادگاه همه جارو پرکرده بود من زندگیمو میخواستم اون نخواست ورفت درخواست دا ...

بزار پر کنه نظر دیگران چه اهمیتی داره اخه

مگه الان که داری عذاب میکشی اون دیگران واست چیکار میکنن ول کن بابا حرفو قضاوت مردمو 

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
2728
دفعه ی پیش که ولم کرد رفتم دادگاه همه جارو پرکرده بود من زندگیمو میخواستم اون نخواست ورفت درخواست دا ...

اگر تصمیمت رو گرفتی دیگه چه اهمیتی داره اون چی میگه یا چی فکر میکنه

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
اون قهرکرد من معذرت خواهی کردم التماس کردم ولی گفت نمیخوامت....

مردا عوقشون میگیره زن التماسشون کنه

بفهم فاطمه

حالا به هر شیوه ای میفهمن ته جلب توجهه التماسه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
خب چون زیاد این کارو کردی ریاد بحث کردین و عذرخواهی کردی ولش کن کلا هیچی نگو بهش ن بد بگو ن خوب ...

یعنی پیامو ندم؟خودم برم درخواست بدم؟

بزار پر کنه نظر دیگران چه اهمیتی داره اخه مگه الان که داری عذاب میکشی اون دیگران واست چیکار میکنن و ...

حرف مردم خیلی واسم مهمه خیلی روم تاثیرمیزاره خییییییلی همه میگن حرف مردم مهم نیست ولی به خودشون که میرسه مهم میشه

مردا عوقشون میگیره زن التماسشون کنه بفهم فاطمه حالا به هر شیوه ای میفهمن ته جلب توجهه التماسه

من خواستم به طلاق نرسه😢😢😢😢

ول کن بابا دو رور بیخیالش شو برو به خودت برس واسه عروسی دختر خالت 

اتفاقا توارایشگاهم بدتر دلم گرفته

یعنی پیامو ندم؟خودم برم درخواست بدم؟

فاطمه جون ن پیام بده ن درخواست بده

هیچ.کاری نکن

دو هفته به خودت ب مغزت ب اون بنده خدا استراحت بده

بعد دوهفته ک اروم شدی فکراتو کردی راجب هرتصمیمی ک.گرفتی برو پیش مشاور 

بگو این اتفاقا افتاده،این مدته دارم فک.میکنم ،اینه شرایطم حالا چ.کار کنم 

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود
دیگه نمیشه جبران کرد...حالا که دیگه نمیخواد

ببین عزیزم‌باز به فکر جبرانی.ته دلت میخوای که باهاش باشی.کافیه یکم پنج دقه باهات مهربون بشه باز از تصمیم طلاقت برمیگردی از تک‌تک حرفات معلومه و مردا هم خوب این چیزارو میفهمن

به نظر من ولش کن هیچ پیامی بهش نده نه بلاکش کن نه جواب پیاماشو بده نه خودت پیام بده نه پروفایلای غمگین بزار کلا فک‌کن از این ادم جدا شدی.ببین مثلا کلا سراغی ازش نگیری ولی مثلا یه پروفایل بزاری که به اون مرتبطه اون‌خوشحال میشه و‌میفهمه درگیرشی.رهاش کن و تو این مدت برو‌مشاوره بزار کمکمت کنه عزت نفستو به دست بیاری وقتی به دستش اوردی خیلی مصمم از زندگیت پرتش میکنی بیرون.الان نمیتونی تصمیم بگیری چون انقد خوردت کرده انقد التماسش کردی که منتظر یه اشارشی ولی وقتی روحت ترمیم بشه و قوی بشی میتونی تصمیم بگیری

فاطمه جون ن پیام بده ن درخواست بده هیچ.کاری نکن دو هفته به خودت ب مغزت ب اون بنده خدا استراحت بده ...

چشم 😔

2706