2733
2739

من ۲تا پسر دارم مادرشوهرم به شدت پسر دوسته حالا واسه اینکه حرص منو دراره هردفه بهم میگه هیچی دختر نمیشه..پسرات میرن دختر میمونه و فلان خودمم دختر دوس داشتم داشته باشم ولی خب  فعلا به ۳تا بچه اصلا فکر نمی کنم واز اینکه ۲تا پسر دارم کاملا راضیم چون باهم حسابی خوبن خداروشکر 

حالا ایندفه بازم گفت چیزی بگم؟

مثلادفعه قبل رفتم خونشون میگه دوستای پسرم متاعشون جوره(هم دختر دارن هم پسر😅)فقط شوهر تو دختر نداره من هیچی نگفتم و طوری نشون دادم انگار اصلا نشنیدم بعد به شوهرم گفتم میگه اتفاقا دوستام همه پسر دارن هیچ کدوم دختر ندارن یعنی فقط میخواد منو بچزونه و من واقعا ناراحت میشم و حرص میخورم☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو خب چکار کنم قسمتم این دوتا شازده پسر بودن☺️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

خواسته یه حرفی بزنه ولش کن 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

بگو دوتا پسر دارم

دو تا عروس خوب مث خودمم واسم بیارن میشن مث دخترام

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

عزیزم جنسیت ربطی به زن نداره. پدرش (شوهر شما) بابد پسرزا یا دختر زا باشه تا بشه😁

ایندفعه گفت بگو چیکار کنم مادر جون ، شانس منه پسر شما دخترزا نیست دیگه

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.

بگو حتما خیر و صلاحم این بوده که پسر داشته باشم و خدا برای بنده هاش اون چیزی که براشون بهترینه رو رقم میزنه

لابد بهترین حالت زندگی شما هم با وجود دوتا پسر هست که خدا بهتون داده

اگه دختر براتون بهتر بود حتما خدا دختر میداد

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2706