2703
2553
عنوان

می خوام به استادم بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 25 پست
نه بابا خیلی از این داستانا داریم یارو اخوندم هست. مگه میشه به اینا چیزی گفت. مثلا داره جوان ها رو ب ...

شاید منظورش ازدواج با خودش بوده 😅😅😅😅😅

وگرنه پیدا کردن شوهر توی یه ترم خیلی سخته🤣🤣🤣🤣

این آخوندا چقدر زرنگن

فرهنگ سازیایی چیه؟ حالا من این پیامو به استاد بگم؟؟ تو ذهنمه که اگه شناسنامه هم خواست میگم نامزد کر ...

نمیدونم سنگ مفت گنجشک مفت 

بزن ببین چی میشه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید منظورش ازدواج با خودش بوده 😅😅😅😅😅 وگرنه پیدا کردن شوهر توی یه ترم خیلی سخته🤣🤣🤣🤣 این آ ...

خودش زن داشت...هی از زنش هم تعریف می کرد که خانوم من تو یه اتاق 12 متری که یخچال و چه و چه نداشت با من زندگی کرد....شما هم با امکانات کم ازدواج کنید تازه یه جلسه یه پسره واسه مسخره کردن رفت پیشش گفت استاد من به هرکسی پیشنهاد ازدواج میدم قبول نمی کنه چیکار کنم شما دختری رو سراغ دارید و حالا من واسه این 5 نمره چیکار کنم  

2456
خندم میگیره    

عروس که نمیخنده سنگین باش 🤣

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
خودش زن داشت...هی از زنش هم تعریف می کرد که خانوم من تو یه اتاق 12 متری که یخچال و چه و چه نداشت با ...

عجب دروغائی میگن این آخوندا.

منم تاریخ اسلام رو ۱۲ شدم آخه استاده اونم آخوند بود میگفت تو زمان که کشف حجاب شد تو مسجد گوهر شاد چادر زنا رو از سرشون برداشتن حالا زنا لخت

منم گفتم استاد یعنی زیر چادرشون لباس نداشتن پس خوب کاری کردن اینجور زنا رو باید رسوا کرد بعد کلا کلاس اونروز کنسل شد

عجب دروغائی میگن این آخوندا. منم تاریخ اسلام رو ۱۲ شدم آخه استاده اونم آخوند بود میگفت تو زمان که ک ...

اصلا متنو تایپ کردم میترسم سند کنم. آخه پدر دوستم رییس مرکز آی تی دانشگاس....میترسم یکی از مسئولین این پیام مضحک منو بخونه

2714
اصلا متنو تایپ کردم میترسم سند کنم. آخه پدر دوستم رییس مرکز آی تی دانشگاس....میترسم یکی از مسئولین ا ...

واسش بفرست استاد منم میخواستم ازدواج کنم ولی تو این یه ترم هیچ راهی پیدا نکردم که بخوام حرف دلمو بهتون بگم با من ازدواح میکنید؟؟؟ بهت ۴۰ میده