1421
1411
عنوان

می خوام به استادم بگم...

169 بازدید | 25 پست

بچه ها من این ترم، ترم آخرم. و این ترم عمومی هم داشتم تفسیر موضوعی قران. از اول ترم استاد گفته بود هرکسی تو این ترم ازدواج کنه 5 نمره میگیره. آخر ترم شد و شناسنامه می خواست. که هرکسی ازدواج کردن نمره اشو بده. الان امتحانو دادم و بهم 14 داد. می خوام تو قسمت اعتراض بنویسم که به دلیل امر خیر ناگهانی نتونستم خوب درس بخونم لطفا تجدید نظر کنید

به نظرتون بگم بهش؟

دروغه هااا، فک کنید واقعا ازدواج کردم. چون دروغه نمیدونم بهش بگم یا نه  

پیج جذاب من با قیمتای خیلی خیلی مناسب فالو کنید مسابقه هم تو راهه @lady-amara-shop

چی

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نمره گرفتن با دروغ!!!

دروغ مادر تمام بدی هاست...

پاسخگویی به سوالات شرعی.........بازار کربلا را ببین!خریداران میفروشند و فروشندگان می خرند....امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1390

مطمئن شدم که این ازدواجای زودهنگام برنامه ریزی شدست

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
وا. استادتون چقدر مسخره س شما چقدر عجیبین. به نظرم به اموزش دانشگاه بگو. چیه این مسخره بازیا

نه بابا خیلی از این داستانا داریم یارو اخوندم هست. مگه میشه به اینا چیزی گفت. مثلا داره جوان ها رو به امر خوب ازدواج سوق میده

پیج جذاب من با قیمتای خیلی خیلی مناسب فالو کنید مسابقه هم تو راهه @lady-amara-shop
تفسير رو ١٤ شدى 😳

دلت نخواد تاریخ اسلام ۱۰ شدم با التماس

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
1376
منظورت چیه؟

یعنی وقتی یه استاد دانشگاه اینجور میگه از یه نهاد بالاتر بهش دستور دادن اینجوری ترویج کنه

مثل فرهنگ سازیایی که تو تلوزیون میکن که بچه ها عاشق هم میشن

دلت نخواد تاریخ اسلام ۱۰ شدم با التماس

اخه ادم عمومی رو کم بشه و معدلش کم بشه زور داره واقعا

اخه ادم عمومی رو کم بشه و معدلش کم بشه زور داره واقعا

اخه من تا روز امتحان نمیدونستم استاد چه شکلیه

یعنی وقتی یه استاد دانشگاه اینجور میگه از یه نهاد بالاتر بهش دستور دادن اینجوری ترویج کنه مثل فرهنگ ...

فرهنگ سازیایی چیه؟

حالا من این پیامو به استاد بگم؟؟ تو ذهنمه که اگه شناسنامه هم خواست میگم نامزد کردیم اگه خیلی اوضاع هم بهم ریخته بود میگم مراسم دایی ام بود

1387
نه بابا خیلی از این داستانا داریم یارو اخوندم هست. مگه میشه به اینا چیزی گفت. مثلا داره جوان ها رو ب ...

شاید منظورش ازدواج با خودش بوده 😅😅😅😅😅

وگرنه پیدا کردن شوهر توی یه ترم خیلی سخته🤣🤣🤣🤣

این آخوندا چقدر زرنگن

فرهنگ سازیایی چیه؟ حالا من این پیامو به استاد بگم؟؟ تو ذهنمه که اگه شناسنامه هم خواست میگم نامزد کر ...

نمیدونم سنگ مفت گنجشک مفت 

بزن ببین چی میشه

شاید منظورش ازدواج با خودش بوده 😅😅😅😅😅 وگرنه پیدا کردن شوهر توی یه ترم خیلی سخته🤣🤣🤣🤣 این آ ...

خودش زن داشت...هی از زنش هم تعریف می کرد که خانوم من تو یه اتاق 12 متری که یخچال و چه و چه نداشت با من زندگی کرد....شما هم با امکانات کم ازدواج کنید تازه یه جلسه یه پسره واسه مسخره کردن رفت پیشش گفت استاد من به هرکسی پیشنهاد ازدواج میدم قبول نمی کنه چیکار کنم شما دختری رو سراغ دارید و حالا من واسه این 5 نمره چیکار کنم  

خندم میگیره    

عروس که نمیخنده سنگین باش 🤣

1331