2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه تایید نه رد.. اول روی خودتون کار کنین ببینین میتونین با سومین شغل سخت دنیا کنار بیاین و ازش پول بکشین یا نه؟؟ فقط باید اینو متوجه بشین. به دلیل و استدلال های دیگران بسنده نکن

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
توضیحی چیزی ؟ درامد زا نیس درستا ؟ همه اش مث چی دروغ میگن نه ؟

ببین من کارم بازرگانیه 

اصلا اعتماد نکن

تو حساب و کتاب‌و‌عدد و رقم‌شاید راست باشه اما‌ در عمل اون اعداد و ارقام هیچ وقت اتفاق نمیفته

شما کار کردید ؟ 

بله عزیزم. ما توی هر کاری قانون ۲۰-۸۰ داریم یعنی ۲۰ ررصد از ادم ها ۸۰ درصد نتایج رو میگیرن من فروشم قوی هستش و تیم سازی نمیکنم اونم چون عاشق مشاوره پوست و مو و اینا هستم. من تایید و رد نمیکنم و نمیگم دروغه یا راسته ببین شما میتونین جز ۲۰ درصد و بعد ۴ درصدی ها بشین یا نه.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
بله عزیزم. ما توی هر کاری قانون ۲۰-۸۰ داریم یعنی ۲۰ ررصد از ادم ها ۸۰ درصد نتایج رو میگیرن من فروشم ...

الان اینا راس میگن ب نظرتون ؟

دارمداشون چقده ؟ من همه اش میگم خب نشون بدین دارمدتونو میگن نمیشه 

الان اینا راس میگن ب نظرتون ؟ دارمداشون چقده ؟ من همه اش میگم خب نشون بدین دارمدتونو میگن نمیشه&nbs ...

من نمیدونم توی کدوم شرکت و تیم و کدوم شهر هستین. من فقط فروش انجام میدم و میدونم موظف هستن ک بهتون نشون بدن اگر نشون ندادن نه خرید بزنین نه برین. بگین اول مدرک درامدتون. امیدوارم موثر بوده باشه حرفام

2706