1147
1292

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

بی‌پول شدی رفتتتتتت 

حیف اون پولا 

😁😁

آروم شدی/:؟

من با سگی که پشت سرم واق‌واق میکنه هرگز نمیجنگم ،من با شیری که جلو روم غرّش کنه هم نمیجنگم ،کلا آدم جنگجویی نیستم خوابمم میاد ولم کنین😒😪                                       
1291
توش 230 تومن پول بود برداشته بودم واسه بچه ها لباس بخرم خیلی ناراحتم

نقدی زیاد نذااااااار دیگه تو کیفت 😥

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣

ای وای بهش فک نکن دیگه...اتفاقی که افتاده...جونت سلامت. .. 

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

خدا لعنت کنه اون دزد و دزدان رو

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
1323
ای وای بهش فک نکن دیگه...اتفاقی که افتاده...جونت سلامت. .. 

با اوضاع بد اقتصادی الانمون با کلی زحمت کنار گذاشتم لباس بگیرم واسه بچه ها اخه عروسی دعوتیم  

1267
تف تف تف ب این جامعه ناامن تف ب این اقتصاد تف ب دزدا تف بدید کم اوردم

میشه منم یه توف کنم یه کوچولو قول میدم

"تــــــــــــــــــــــــــــو"دلت سیره از این "مــــــــــــــــــــــــــــن"که چشمت روم نبود👀... جغد این خونه              "بــــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــونس" بخدا...شوم نبود🏡✌
1280