2726

از شنبه میخام برم لیزر،ولی بچه شیر میدم وبچمم ۱۷ ماهشه.بنظرتون ضرر نداره؟؟البته پرسیدم گفتن بعد سه ماهگی مشکلی نیس میخاستم نظر شماروهم بپرسم مرسی🌹

لطفا برام دعا کنید 

من از دکتر پرسیدم گفت کلا کارای پوستی مثل لیزر و بوتاکس بهتره بعد از بارداری و شیردهی باشه،چون کلا هورمونا بهم میریزن و ممکنه نتیجه نده عزیزم

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه نرو بذار بچه ات از شیر بگیری بعدا برو چه عجله هست حالا خدایی نکرده مشکلی پیش میاد . من صد در صد مخالم این کار خوب نیست . حتی بعضی کرم ها موقع شیردهی خوب نیست چ برس لیزر ...

من واقعا نمی‌دونم.ولی اگه باشم ریسک نمیکنم.خودشون ک میگن ضرر نداره

منم از دکتر امروز پرسیدم گفت تا۳ ماهگی بچه صرر داره بعدش نه منم بچم تو۱۸ ماهه

لطفا برام دعا کنید 
فک نکنم مشکلی باشه ولی نمی‌دونم راستش من خودم تو اقدامم، چن روز پیش رفتم لیزر بعد اپراتورش گفت تا ی ...

نه عزیزم اصلا ضرری نداره که بخوای اقدامتو عقب بندازی،صرفا چون تو بارداری هورمونا بهم میریزه ممکنه موهای بدنتون بیشتر بشه و جلساتی که رفتین سوخت بشه،همین!

نه عزیزم اصلا ضرری نداره که بخوای اقدامتو عقب بندازی،صرفا چون تو بارداری هورمونا بهم میریزه ممکنه مو ...

همین؟

مطمئنی؟

البته خودمم قصد دارم اقدام کنم ولی اپراتور لیزر گفت شاید بچه‌ت با مشکل پوستی به دنیا بیاد، هر چیم گشتم چیز علمی در این باره پیدا نکردم. این‌جوری پیش برم هر ماه یه بهانه جدید درست میشه که من بارداریمو عقب بندازم  

همین؟ مطمئنی؟ البته خودمم قصد دارم اقدام کنم ولی اپراتور لیزر گفت شاید بچه‌ت با مشکل پوستی به دنیا ...

❓❓❓❓❓
🔴آيا ليزر موى زائد خطرناك است؟

⁉️آیا با انجام لیزر احتمال دارد سرطان بگیرند؟
.
⁉️آیا لیزر موهای زائد بیکینی در آینده روی بارداری تاثیر منفی دارد؟
.
⁉️آیا من که مجرد هستم می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟
.
در پاسخ این عزیزان وقتی می پرسیم این مطالب را از کجا شنیده اید، جواب در تمامی موارد یکسان است: "دوستان و آشنایان

شنیدن کلمات پرتو یا تابش لیزر به بدن، ناخوداگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاههای موهای زائد امواجی است که برای تابش غیریونیزه استفاده می شود این امواج در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود. این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشد که حدود 3 میلیمتر است. درضمن اگر دستگاههای دفع موهای زائد حتی  یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا)  در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده FDA متوقف می شد.
.
گاهاً دیده شده بعضی افراد از لیزر ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!
قطعاً با توضیحات فوق متوجه می شویم که با عمق نفوذ کم پرتو لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود دارد. فراموش نکنیم اگر از سویی دیگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک در خصوص لیزر موهای زائد اتفاق افتاده بود توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی و به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شد دقیقاً مثل دستگاههای سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

همین؟ مطمئنی؟ البته خودمم قصد دارم اقدام کنم ولی اپراتور لیزر گفت شاید بچه‌ت با مشکل پوستی به دنیا ...

بله عزیزم،من خودم تو اقدام بودم که رفتم جلساتم تموم شد باردار هم نشدم،ولی از چندتا دکتر پرسیدم گفتن مشکلی نداره،ولی تو بارداری نمیزنن،درضمن خواهرم ماه اولی ک رفت باردار بود و نی نیش هم سالم بدنیا اومد