2733
2734
عنوان

بچه مهمه یا پول؟خانمای عاقل راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 30 پست

به نظر من یکم پس انداز کن بعد تلاش کن به بچه دار شدن . چون بالاخره خیلی خرج داره و قطعا تو فشار میوفتی . باز نظر خودته و شرایطه خودت . با این شرایطی که تو گفتی من باشم بچه دار نمیشدم چون دلم میخواد بچم تو ارامش باشه نه اینکه همش استرس خرج پوشک و شیر و .... داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما فرض کن مامانت سلامت کامل دارن( که امیدوارم و.دعا میکنم که همینطورم بشه و خوب بشن) فرض کن خودت ه ...

واقعا حق با شماست

امروز رفتم غربالگری مرحله ی دوم هزینه ی سونو و آز شد ۸۰۰ تومن

از سونوی قبلی هم یک ماه فقط گذشته

هنوز دنیا نیومده کلی خرج داره

2728

چطور با ماهی ۵۰۰ خرج زندگی خودتو پرداخت میکنی که میخوای هزینه درمان رو هم بدی بعد انشاالله باردار بشی هزینه بچه جایگزین میشه 

حقوق ۵۰۰ هم خودش برای مخارج رفت و آمد لباس خرج میشه چیزی نیست 

قسطتون کی تمام میشه؟؟؟

2738
چطور با ماهی ۵۰۰ خرج زندگی خودتو پرداخت میکنی که میخوای هزینه درمان رو هم بدی بعد انشاالله باردار بش ...

به سختی قسمتون ۵۰۰تومنش فروردین تموم میشه 

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
ببین عزیزم به خاطر شرایط مالی الان عاقلانش اینه که بچه نیاری. چون باردار بشی هر ماه کلی پول دکتر و س ...

اخه هزینه درمانمو بابام میده بخاطر همین 

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
فعلا سنی نداری ولی چون مشکل داری پس هر چه زودتر بچه دار بشی بهتره چون ممکنه بعدا درمان سخت تر بشع

اره بخدا موندم سردوراهی شدید

آخه بابات الان داره خرج درمان مادرت رو میده خرج شما رو هم بده 

بخاطر همین میخواستم کار کنم 🤦

موندم خواهر بدجوری گیر کردم

2706