2410
2553

خانوما من ۴ساله ازدواج کردم و سه ساله مشکل نازایی دارم هی رفتم درمان بعدا ول کردم نصف راه

من یه دونه دخترم و یه داداش بیشعور دارم که ازدواج کرده و کلی خانوم بیچاره شو و مامانم اینارو اذیت میکنه 

مامانم ۱۰سال پیش سرطان سینه گرفت و درمان کرد الان متاستاز داده به حنجرش و عمل کرده و الان شیمی درمانی میشه و بدخیمه

من شوهرم کادر درمانه خقوقش ماهی دونیمه و یه تومن اجاره میدیم یه تومن قسط، حالا این وسط من یه کار پیدا کردم تو یه شرکتی که ماهی حدودا ۵۰۰تومن اینا میدن تلاش کنم بعد شش ماه یه تومنم میشه حدودا. ۵۰میلیونم سفته میخوان و باید حتما یکسال برم قراردادشون یکسالس

من الان سوالم اینه 

من دوتاراه دارم یکی اینکه شرکتو ول کنم برم دنبال درمانم تا بتونم بچه دار بشم ولی یکم به خاطر هزینه درمان به فشار میفتیم ولی خدای نکرده اتفاقی هم واسه مامانم افتاد امید به ادامه زندگی داشته باشم و مامانمم بچمو‌ببینه آرزوشه بچه منو ببینه

دومین راهم اینه که برم کار تلاش کنم پول جمع کنم تا زندگی راحتی داشته باشیم کدومش عاقلانه تره بنظرتون؟

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صد در صد بچه مهم تره 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅
2456
2714

من اگه جات باشم نمیرم راستش

آخه ۵۰۰ تومن دیگه الان چه ارزشی داره بخاطرش یک ماه کار کنی

اگه بخوای با این پول پس انداز کنی هم باید چندین سال کار کنی

جوری نیست که بگی یک سال کار میکنم جمع میکنم

شما فرض کن مامانت سلامت کامل دارن( که امیدوارم و.دعا میکنم که همینطورم بشه و خوب بشن)

فرض کن خودت هم مشکل نازایی نداری ، (که امیدوارم مشکل خودتم برطرف شه عزیزم)

میخوای چجوری با ماهی پونصد تومن که از حقوق شوهرت مونده بچه دار بشی؟؟!؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ایشالا خدا به مادرت سلامتی و عمر طولانی بده. ولی این نشد دلیل که مادرت بچه رو ببینه. بچه یعنی یه ادم دیگه یه زندگی جدید. نمیشه اینطوری براش تصمیم بگبری. اگر سنت کمه و جوونی پس فعلا بیخیال بچه. اگر داره دیر میشه اوضاع فرق میکنه

چند سالته

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

خدا مامانت رو شفا بده

برو بچه دار شو

سرکار اونم ماهی 500به کجا میرسه فکر نمیکنم بود و نبودش فرقی انچنان بکنه

بچه که بیاری خدا خودش روزی دهنده هست و مطمئنا زندگیتون شاد میشه البته نطر شوهرت هم مهمه

2706