2726
عنوان

شیر نمیخوره کمک...

119 بازدید | 24 پست

سلام مامانای گل.پسرم ۱۵روزشه.از اول بد سینه بود وسخت میگرفت.چندبار بهش شیشه دادیم.باز چند روز ندادم اما بازم سینه نمیگیره.سینه ام پرشیره رگ میکنه.کارم شد گریه.همه روشها رو امتحان کردم بازم نمیگیره.از زیر سینه در میره خودشو میکشه بیرون.از زور گرسنگی غش میکنه اما بازم نمیخوره.تو رو خدا کمکم کنین شیرمو میدوشم میربزم تو شیشه میخوره شیرخشکم به توصیه دکتر میدم.

خدایا ممنونم که فرزندمرو به این زودی به من عطا میکنی👼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم تازه زایمان کردم پسر منم سینه نمیگیره با شیر دوش شیرامو میدوشم مرتب بعد با قطره چکان بهش میدم انگشت کوچیک دست چپ رو اندازه یه بند انگشت میزارم دهنش میک میزنه ازکنار انگشت اهسته شیر رو با قطره چکون میریزم 

ازین سر سینه های سیلیکونی هم خریدم که یه سینمو ازوقتی اونو میزارم میگیرع 

شاید درست تو دهنش جا نمیشه بعضی ها سر سینه ندارن و بچه نمیتونه بگیره جاری من هم بچش تازه دنیا اومده ...

تو دهنش سرسینه دارم چون بچه دوممه اما مک نمیزنه حسرت مک زدنش مونده رو دلم.ای خداااا

با این اوصافی که میگی شیشه میخاد . ولی حیفکه که شید خودت رو نخای بدی. تحمل کن هنوز سنش کمه عادت میکن ...

بند بند وجودم میخاد شیرش بدم اما نمیخوره به سختی با دست میدوشم میریزم تو شیشه بخوره

منم تازه زایمان کردم پسر منم سینه نمیگیره با شیر دوش شیرامو میدوشم مرتب بعد با قطره چکان بهش میدم ان ...

شیر دوشتون چیه؟میگن اگه مک نزنه شیر خشک میشه...  دیشب خریدم از این سیلیکونی ها.فایده نداشت

به نظر من اصلا شیشه بهش نده. اگه گشنه بود و سینه نگرفت با قاشق سیلیکونی نوزادی یا قطره چکون بهش شیر ...

سه روز دقیقا همین کارو کردم اصلا انگار نه انگار

سر یک سرنگ رو ببر نوک سینتو بکش بزار ی چند دقیقه کش بیا راحت میگیرش تا وقتیم سینتو نگرفته با قاشق بش ...

اینم امتحان کردم بازم نگرفت

منم پسرم تاکوچیک بود اصلا سینمو نمیگرفت خیلی اذیت شدم تاگرفت من البته سرسینم کوچیک بود نمیتونست دیگه بادستمو پوستشو میکشیدم میزاشتمتوذهنش باهروقت میخواستم بهش شیر بدم قبلش نیومدم سرنگ ده سی سی سرشو بریدم گزاشتم روسینم همینجورکشیدم چند باردیگه میزاشتم تودهنش دیگه کم کم گرفت خداروشکر

تو دهنش سرسینه دارم چون بچه دوممه اما مک نمیزنه حسرت مک زدنش مونده رو دلم.ای خداااا

نی نی منم الان 40 روزش هست بعضی وقتا اینجوری میشه بیشتر زمانی که شکمش درد میکنه. ولی حتما یه پزشک معاینش کنه حتما دلیلی داره

2706