2726

خوب

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم

امروز روز اا انتقال بی بی چکم منفی شد کسی نیس

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم

عزیزم خیلی زوده برای بیبی چک زدن

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط من ادرارمو ساعت 6 صبح جمع کردم نگه داشتم بعد ساعت 9 رفتم بی بی چک خریدم با همون ادرار ساعت 6 تست وانجام دادم میتونه بخاطر این منفی شده باشه خیلی خسته شدم بار 8بود که میکرو کردم

فقط من ادرارمو ساعت 6 صبح جمع کردم نگه داشتم بعد ساعت 9 رفتم بی بی چک خریدم با همون ادرار ساعت 6 تست ...

تا اونجايي كه من شنيدم نبايد ادار بمونه اگه كيت داري بازم امتحان كن

خدايا شكرت🙏🏻

اگه ادرار 3ساعت بیرون بمونه جواب درستو نشون میده یانه

میخوام فردا صبح امتحان کنم تورو خدا برام دعا کنید

خدا به هممون صبر بده منم سه بار تخمك كشي كردم و براي دومين بار انتقال دادم كه ده روز پيش آزمايشم منفي شد😔

از ته دل برات آرزو ميكنم خدا دلت رو شاد كنه و اين دفعه مثبت بشي🙏🏻🙏🏻

خدايا شكرت🙏🏻
میخوام فردا صبح امتحان کنم تورو خدا برام دعا کنید

همين الان امتحان كن اشكالي نداره ، درسته ميگن ادار اول صبح بهتره ولي شما روز ١١ انتقال جنين بلاست هستي

ولي اينم بگم يه دوستي تو همين ني ني سايت روز ١٢ بي بي گذاشت منفي بود اما آز كه داد مثبت بود پس بد به دلت راه نده عزيزم 

خدايا شكرت🙏🏻
2706